Plakat biegu arrow_back

19.PKO Poznań Maraton

Adres biura zawodów
Poznań, Polska
place
Data rozpoczęcia
14.10.2018
event
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

19.PKO Poznań Maraton

Email: info@marathon.poznan.pl

Tel: 618357917

Opis

Uprzejmie informujemy, że 19. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza odbędzie się w terminie 14 października 2018 roku, a nie jak wstępnie planowano 21 października 2018 roku. Zmiana ta wynika ze względu na fakt wysokiego prawdopodobieństwa odbycia się wyborów samorządowych właśnie w terminie 21.10.2018r. Niemniej jednak zapisy na 19. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza wystartują na przełomie kwietnia i maja, kiedy będzie możliwe naliczenie 20% zniżki dla osób, które zarejestrowały się jednocześnie na oba poznańskie biegi w 2018 roku i uiściły opłatę startową za 11. PKO Poznań Półmaraton. Poznański Maraton odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Za wszelkie komplikacje wynikające ze zmiany terminu przepraszamy.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
14.10.2018, 09:00
place
Limit czasowy
6 godzin
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.