Plakat biegu arrow_back

19.PKO Poznań Maraton

Adres biura zawodów
Poznań, Polska
place
Data rozpoczęcia
14.10.2018
event
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

19.PKO Poznań Maraton

Email: info@marathon.poznan.pl

Tel: 618357917

Opis

Uprzejmie informujemy, że 19. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza odbędzie się w terminie 14 października 2018 roku, a nie jak wstępnie planowano 21 października 2018 roku. Zmiana ta wynika ze względu na fakt wysokiego prawdopodobieństwa odbycia się wyborów samorządowych właśnie w terminie 21.10.2018r. Niemniej jednak zapisy na 19. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza wystartują na przełomie kwietnia i maja, kiedy będzie możliwe naliczenie 20% zniżki dla osób, które zarejestrowały się jednocześnie na oba poznańskie biegi w 2018 roku i uiściły opłatę startową za 11. PKO Poznań Półmaraton. Poznański Maraton odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Za wszelkie komplikacje wynikające ze zmiany terminu przepraszamy.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
14.10.2018, 09:00
place
Limit czasowy
6 godzin
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Spin Factory
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.