O nas – czyli bieganie na wyższym poziomie

Jak to się zaczęło?

Pomysł na powstanie portalu był z jednej strony banalny, a z drugiej niekonwencjonalny.

Zrodził się w naszych „nigdy niezasypiających” głowach. Naszych oznacza mojej (Marcin) oraz Mateusza. Na okrągło męczyłem Mateusza opowieściami o moich „wyczynach” na różnych zawodach, wydarzeniach biegowych, półmaratonach czy biegach górskich. Próbowałem go zarazić bakcylem biegania, co ostatecznie przyniosło pozytywny skutek i jego pierwszy, zakończony sukcesem start.

Ślęcząc godzinami przed monitorem laptopa wyszukiwałem coraz to nowych biegów i wyzwań. Zauważyłem, że niektóre z wydarzeń nie są nagłaśniane i nieraz dowiadywałem się o nich zupełnie przypadkiem. W skrajnych sytuacjach, nawet znając termin i miejsce biegu, nie mogłem znaleźć o nim żadnej wzmianki w Internecie. Eureka! To był przełom!

A może połączyć nasze umiejętności (posiadamy agencję interaktywną RekinySukcesu.pl) z pasją biegania i stworzyć nowatorski projekt łączący wyszukiwanie biegów z systemem powiadamiania o nich? Tak, to było to – ziarno padło na urodzajną glebę i kłęby myśli zaczęły kiełkować w coraz logiczniejszą całość.

Jak to się zaczęło?

Team spirit

Pomysł rzecz jasna jest niezmiernie ważny, ale samo jego wykonanie jest równie istotne. Zebraliśmy się z chłopakami z Rekinów i w myśl powiedzenia „Co dwie głowy, to nie jedna” ruszyła „burza mózgów”. Kto tego nie przeżył, ten niczego nie przeżył, a kto przeżył, ma co pamiętać. 😉

Pomysłów było tak dużo, że nie sposób było tego nawet spisać, nie mówiąc już o wykonaniu. Możemy jednak obiecać, że każdy z nich został poddany analizie i będziemy sukcesywnie wprowadzać nasze, i mamy nadzieję również Wasze, pomysły. Pomóżcie nam w rozbudowie portalu – bądźmy jedną drużyną.

Summa summarum, ruszyliśmy…

Zespół biegaczy

Start

Postanowiliśmy uporać się z tym do początku najbliższego sezonu biegowego. Dla nas był to początek marca 2018 roku. Zrobiliśmy małą akcję marketingowo-kolportażową na kilku biegach i spotkaliśmy się z bardzo fajnym odzewem zarówno wśród zawodników, jak i organizatorów. To dodało nam skrzydeł i utwierdziło w przekonaniu, że WSPÓLNA PASJA ŁĄCZY LUDZI. Marzec bezlitośnie i szybko nadszedł, więc oddajemy Wam pod ocenę nasz projekt, który ciągle jest jeszcze tworzony i rozwijany.

Pasja biegania

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.