O nas – czyli bieganie na wyższym poziomie

Jak to się zaczęło?

Pomysł na powstanie portalu był z jednej strony banalny, a z drugiej niekonwencjonalny.

Zrodził się w naszych „nigdy niezasypiających” głowach. Naszych oznacza mojej (Marcin) oraz Mateusza. Na okrągło męczyłem Mateusza opowieściami o moich „wyczynach” na różnych zawodach, wydarzeniach biegowych, półmaratonach czy biegach górskich. Próbowałem go zarazić bakcylem biegania, co ostatecznie przyniosło pozytywny skutek i jego pierwszy, zakończony sukcesem start.

Ślęcząc godzinami przed monitorem laptopa wyszukiwałem coraz to nowych biegów i wyzwań. Zauważyłem, że niektóre z wydarzeń nie są nagłaśniane i nieraz dowiadywałem się o nich zupełnie przypadkiem. W skrajnych sytuacjach, nawet znając termin i miejsce biegu, nie mogłem znaleźć o nim żadnej wzmianki w Internecie. Eureka! To był przełom!

A może połączyć nasze umiejętności (posiadamy agencję interaktywną RekinySukcesu.pl) z pasją biegania i stworzyć nowatorski projekt łączący wyszukiwanie biegów z systemem powiadamiania o nich? Tak, to było to – ziarno padło na urodzajną glebę i kłęby myśli zaczęły kiełkować w coraz logiczniejszą całość.

Jak to się zaczęło?

Team spirit

Pomysł rzecz jasna jest niezmiernie ważny, ale samo jego wykonanie jest równie istotne. Zebraliśmy się z chłopakami z Rekinów i w myśl powiedzenia „Co dwie głowy, to nie jedna” ruszyła „burza mózgów”. Kto tego nie przeżył, ten niczego nie przeżył, a kto przeżył, ma co pamiętać. 😉

Pomysłów było tak dużo, że nie sposób było tego nawet spisać, nie mówiąc już o wykonaniu. Możemy jednak obiecać, że każdy z nich został poddany analizie i będziemy sukcesywnie wprowadzać nasze, i mamy nadzieję również Wasze, pomysły. Pomóżcie nam w rozbudowie portalu – bądźmy jedną drużyną.

Summa summarum, ruszyliśmy…

Zespół biegaczy

Start

Postanowiliśmy uporać się z tym do początku najbliższego sezonu biegowego. Dla nas był to początek marca 2018 roku. Zrobiliśmy małą akcję marketingowo-kolportażową na kilku biegach i spotkaliśmy się z bardzo fajnym odzewem zarówno wśród zawodników, jak i organizatorów. To dodało nam skrzydeł i utwierdziło w przekonaniu, że WSPÓLNA PASJA ŁĄCZY LUDZI. Marzec bezlitośnie i szybko nadszedł, więc oddajemy Wam pod ocenę nasz projekt, który ciągle jest jeszcze tworzony i rozwijany.

Pasja biegania

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Ultimasport
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.