FAQ – Najczęściej zadawane pytania – Ebiegi.pl

Bieganie mamy we krwi, dlatego powstał portal Ebiegi.pl. W tym dziale znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziecie odpowiedzi na pytania które Was nurtują to zachęcamy do zadawania pytań przez livechat.

Dla kogo przeznaczony jest portal Ebiegi.pl?
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Biegaczu: Jeśli biegasz (lub planujesz zacząć) w maratonach, półmaratonach, biegach górskich czy w innych biegach organizowanych w Polsce to tak, portal jest dla Ciebie.

Organizatorze: Jeśli organizujesz mały lub duży bieg gdzieś w Polsce i chciałbyś dotrzeć do dużej grupy biegaczy to tak, portal jest dla Ciebie.

Większość funkcji portalu jest darmowych (rejestracja, dodawanie biegów, wyszukiwanie, kalendarz, powiadomienia w systemie). Niektóre funkcje premium (dodanie indywidualnej strony biegu czy powiadomienia email, SMS czy PUSH) są płatne.

Dodatkowo powiadomienia można testować za darmo przez 30 dni.

Tak, wystarczy zarejestrować się do portalu i można samodzielnie dodać bieg oraz nim zarządzać.

Błędy proszę zgłaszać bezpośrednio na maila info@ebiegi.pl lub poprzez livechat widoczny na stronie.

W ustawieniach konta po zalogowaniu istnieje możliwość usunięcia (dezaktywacji) swojego konta.

Wszystkie pytania proszę kierować drogą mailową na adres info@ebiegi.pl lub poprzez livechat widoczny na stronie.

Po zakończeniu bieg jest jeszcze widoczny w bazie. Wystarczy zmienić zakres dat wyszukiwania, żeby móc odnaleźć wcześniejsze biegi.

Biegi można wyszukać lub dodać na terenie całej Polski.

Regulamin portalu jest dostępny cały czas w stopce strony internetowej.

Pomysły można zgłaszać drogą mailową na adres info@ebiegi.pl lub poprzez livechat.

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Spin Factory
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.