Plakat biegu arrow_back

2. Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty

Adres biura zawodów
Komorów, mazowieckie, Polska
place
Data rozpoczęcia
02.06.2018
event
Cena
Od 40
local_offer
Kontakt z organizatorem

2. Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty

Email: lofx@poczta.onet.pl

Tel: 505075631

Opis

Stowarzyszenie Ostrów Biega po raz kolejny organizuje w Komorowie "Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie k. Ostrowi Mazowieckiej", 2 czerwca odbędzie się bieg wraz z imprezą towarzyszącą, którą będzie piknik historyczny oraz piknik z okazji Dnia Dziecka.

Impreza jest otwarta dla wszystkich chętnych bez względu na wiek, płeć i sprawność ruchową. W programie organizatorzy przewidują bieg główny (dystans 10 km), biegi dla dzieci (100 m, 400 m) atrakcje, gry i zabawy.

Podczas pikniku historycznego będzie możliwość zwiedzania pomników i koszar, wystawy, a także pokaz grup rekonstrukcyjnych i sprzętu wojskowego Imprezę zaplanowano w dniu 2 czerwca od godz. 9:00 do godz. 15:00.

Wydarzenie to ma na celu popularyzację aktywności fizycznej wśród dorosłych, młodzieży i dzieci, a także ma znaczące miejsce dla celów poznawczych poprzez przybliżenie historii naszego regionu i wychowawczych. Uczestnictwo w takiej imprezie ma również duże znaczenie zabawowe, wypoczynkowe i zdrowotne - informują organizatorzy.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
02.06.2018, 10:00
place
Limit czasowy
-
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.03.2018 14.04.2018 40 zł
15.04.2018 31.05.2018 45 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Ultimasport
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.