Plakat biegu arrow_back

3. Bieg Arasmusa

Adres biura zawodów
Długa 78, 83-307 Kiełpino, Polska
place
Data rozpoczęcia
16.09.2018
event
Cena
Od 49
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

3. Bieg Arasmusa

Email: bieg@biegarasmusa.pl

Opis

O BIEGU ARASMUSA

Kiełpino jet rozwijającą się miejscowością w gminie Kartuzy, w województwie Pomorskim. W samym sercu Kaszub postanowiliśmy podjąć się wyzwania organizacji biegu o zasięgu ogólnopolskim, a w zasadzie międzynarodowym, który jest wspaniałą „wizytówką” i promocją walorów naszej miejscowości, gminy Kartuzy i całych Kaszub. Pierwsza edycja odbyła się 24 września 2016 r. i okazała się spektakularnym sukcesem z liczbą 830 zawodników w różnym wieku na mecie, setkami kibiców i wspaniałymi wynikami. Już rok później wystartowało łącznie blisko 1,5 tyś. zawodników z całej Polski. Ponieśliśmy także standard wydarzenia. Szybka asfaltowa trasa sprzyja uzyskiwaniu rekordowych wyników. Ponadto w programie liczne biegi towarzyszące i atrakcje dla dzieciaków, bieg rodzinny w formule RUN and FUN, marsz nordic walking, mnóstwo atrakcyjnych nagród, a także kaszubska gościnność, powodują, że Bieg Arasmusa zagości w kalendarzu jesiennych imprez każdego biegacza na Pomorzu i nie tylko na stałe. Imprezę poleca mieszkanka Kiełpina i jedna z najlepszych polskich biegaczek - Dominika Nowakowska.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
16.09.2018, 16:00
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
03.04.2018 31.08.2018 49 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - ATTIQ
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.