Plakat biegu arrow_back

3. Bieg i Rajd Kurierów Sądeckich

Adres biura zawodów
Rytro, Polska
place
Data rozpoczęcia
28.04.2018
event
Cena
Od 50
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

3. Bieg i Rajd Kurierów Sądeckich

Email: biuro@visegradmaraton.info

Opis

Właśnie ruszyły zapisy na III edycję Biegu i Rajdu Kurierów Sądeckich. Organizatorem całej sprawy jest Stowarzyszenie Visegrad Maraton Rytro przy współpracy z Polskim Towarzystwem Tatrzańskim Oddział Beskid w Nowym Sączu oraz sądeckim oddziałem Polskiego Towarzystwa Historycznego.

Jak co roku uczestnicy rajdu wyruszą z pod Dworca PKP w Rytrze, a dwie godziny później wystartują biegacze w kierunku Schroniska na Przehybie starą kurierską ścieżką. 2 godzinna przerwa między startem rajdu, a biegu wynika z odległości jaką do pokonania będą mieli uczestnicy imprezy gdyż jest to ok. 11km i ok. 800 m wzwyż. Chodzi o doping dla biegaczy na trasie i o to aby obie grupy zdobyły Schronisko na Przehybie o podobnej godzinie gdyż później odbędzie się prezentacja na temat Kurierów pochodzących z Ziemi Sądeckiej. Co roku zapraszamy na tą uroczystość rodziny kurierów by także opowiedziały co nie co na temat członków swojej rodziny, którzy tak pięknie zapisali się w historii Polski.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
28.04.2018, 08:00
place
Limit czasowy
3 godziny
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena
16.03.2018, 00:00 14.04.2018, 00:00 50 zł

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.

Nasz portal powstał w celu ułatwienia wyszukiwania wydarzeń biegowych oraz ich promowania. Chcemy ułatwić kontakt na linii organizator-biegacz, aby wszelkie zmiany istotnych informacji nie umknęły uwadze zainteresowanych osób.

Szybki kontakt
Pomoc i kontakt
pomoc@ebiegi.pl
Współpraca i marketing
marketing@ebiegi.pl

© Copyright ebiegi.pl

Realizacja: RekinySukcesu.pl

Ebiegi.pl korzystają z pożywnych ciasteczek. Dowiedz się więcej!