Plakat biegu arrow_back

3. Bieg i Rajd Kurierów Sądeckich

Adres biura zawodów
Rytro, Polska
place
Data rozpoczęcia
28.04.2018
event
Cena
Od 50
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

3. Bieg i Rajd Kurierów Sądeckich

Email: biuro@visegradmaraton.info

Opis

Właśnie ruszyły zapisy na III edycję Biegu i Rajdu Kurierów Sądeckich. Organizatorem całej sprawy jest Stowarzyszenie Visegrad Maraton Rytro przy współpracy z Polskim Towarzystwem Tatrzańskim Oddział Beskid w Nowym Sączu oraz sądeckim oddziałem Polskiego Towarzystwa Historycznego.

Jak co roku uczestnicy rajdu wyruszą z pod Dworca PKP w Rytrze, a dwie godziny później wystartują biegacze w kierunku Schroniska na Przehybie starą kurierską ścieżką. 2 godzinna przerwa między startem rajdu, a biegu wynika z odległości jaką do pokonania będą mieli uczestnicy imprezy gdyż jest to ok. 11km i ok. 800 m wzwyż. Chodzi o doping dla biegaczy na trasie i o to aby obie grupy zdobyły Schronisko na Przehybie o podobnej godzinie gdyż później odbędzie się prezentacja na temat Kurierów pochodzących z Ziemi Sądeckiej. Co roku zapraszamy na tą uroczystość rodziny kurierów by także opowiedziały co nie co na temat członków swojej rodziny, którzy tak pięknie zapisali się w historii Polski.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
28.04.2018, 08:00
place
Limit czasowy
3 godziny
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena
16.03.2018 14.04.2018 50 zł

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Numery startowe - druk - STARTOWE.eu
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.