Plakat biegu arrow_back

3 bieg po gminie Świeczów

Adres biura zawodów
Parkowa, Dąbrowa, Polska
place
Data rozpoczęcia
31.05.2018
event
Cena
Od 25
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

3 bieg po gminie Świeczów

Opis

W czwartek 31 maja 2018 r. (Boże Ciało) odbędzie się trzecia już edycja Biegu po Gminie Świerczów. Po ubiegłorocznych sukcesach tej imprezy sportowej, również i w tym roku zachęcamy wszystkich do aktywności fizycznej i wzięcia udziału w naszym biegu.

Podobnie jak w latach poprzednich biegać będziemy po malowniczych terenach Dąbrowy, a długość trasy wyniesie również 10 km.

Bieg główny poprzedzą biegi dla najmłodszych w trzech kategoriach: przedszkolaki i uczniowie klas I-III szkół podstawowych, uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych oraz uczniowie klas VII szkół podstawowych i uczniowie szkół gimnazjalnych.

Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Osoby, które zajmą trzy pierwsze miejsca w kategoriach generalnych kobiet i mężczyzn otrzymają nagrody finansowe, odpowiednio 1-sze miejsca 300,00 zł, 2-gie miejsca 200,00 zł, 3-cie miejsca 100,00 zł. Osoby, które zajmą trzy pierwsze miejsca w kategoriach wiekowych otrzymają puchary i nagrody rzeczowe.

Natomiast każdy zawodnik, który ukończy bieg w regulaminowym czasie otrzyma na mecie okolicznościowy odlewany medal. Dodatkowo przewidziana jest nagroda dla najlepszego zawodnika i zawodniczki Gminy Świerczów oraz dla najmłodszego i najstarszego uczestnika imprezy.

Poniżej podajemy link do zapisów internetowych, a na naszej stronie internetowej można znaleźć regulamin biegu oraz przebieg trasy.

Jeszcze raz zachęcamy wszystkich, bez względu na wiek, do zapisywania się i wystartowania. Bo przecież „sport to zdrowie”.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
31.05.2018, 16:00
place
Limit czasowy
90 minut
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.04.2018 20.05.2018 25 zł
21.05.2018 30.05.2018 35 zł
31.05.2018 31.05.2018 45 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Damian Trenuje
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.