Plakat biegu arrow_back

III Maraton Północy Bieg Czterech Latarni

Adres biura zawodów
Rozewie, Władysławowo, Polska
place
Data rozpoczęcia
16.09.2018
event
Cena
Od 70
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

III Maraton Północy Bieg Czterech Latarni

Email: j.nowicki@wladyslawowo.pl

Tel: 586745441

Opis

Ponownie postaramy się "połączyć" medale z Biegu i Maratonu Północy, tak aby uczestniczący w obu imprezach mogli powiesić sobie je na ścianie razem.

 

UWAGA! Przyjedźcie nad morze już w piątek! Wyśpijcie się i w sobotę o godz. 10:00 biegamy po Półwyspie Helskim 5 km, dzieci 2,5 km. W bardzo luźnej atmosferze, w samym w lesie, jedna pętelka - zawsze w dobrej atmosferze. Po zakończeniu kiełbaska z ogniska lub grilla, albo nad brzegiem Zatoki Puckiej albo na plaży bałtyckiej. Bieg jest darmowy, organizowany w ramach Biegowego Grand Prix Powiatu Puckiego. Zapraszamy serdecznie na mały trening przed maratonem :) Zapisy na miejscu (kemping Małe Morze - pierwszy jadąc od strony Władysławowa do Chałup) od 9:30 do 9:50. Później przechodzimy przez szosę do lasu i najpierw start dzieciaków, a po nich rusza starszyzna.

Po biegu będziecie mieć czas, aby zwiedzić okolicę - Hel (fokarium, mnóstwo militarnych obiektów, latarnia...), Jastarnia (muzea rybackie i też obiekty militarne), Władysławowo (wieża widokowa, port rybacki, muzeum "Hallerówka"), a wszędzie plaże, plaże, plaże...

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
16.09.2018, 09:00
place
Limit czasowy
6:00
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.03.2018, 00:00 30.06.2018, 00:00 70 zł
01.07.2018, 00:00 16.08.2018, 00:00 100 zł info_outline

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.

Nasz portal powstał w celu ułatwienia wyszukiwania wydarzeń biegowych oraz ich promowania. Chcemy ułatwić kontakt na linii organizator-biegacz, aby wszelkie zmiany istotnych informacji nie umknęły uwadze zainteresowanych osób.

Szybki kontakt
Pomoc i kontakt
pomoc@ebiegi.pl
Współpraca i marketing
marketing@ebiegi.pl

© Copyright ebiegi.pl

Realizacja: RekinySukcesu.pl

Ebiegi.pl korzystają z pożywnych ciasteczek. Dowiedz się więcej!