Plakat biegu arrow_back

III Maraton Północy Bieg Czterech Latarni

Adres biura zawodów
Rozewie, Władysławowo, Polska
place
Data rozpoczęcia
16.09.2018
event
Cena
Od 70
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

III Maraton Północy Bieg Czterech Latarni

Email: j.nowicki@wladyslawowo.pl

Tel: 586745441

Opis

Ponownie postaramy się "połączyć" medale z Biegu i Maratonu Północy, tak aby uczestniczący w obu imprezach mogli powiesić sobie je na ścianie razem.

 

UWAGA! Przyjedźcie nad morze już w piątek! Wyśpijcie się i w sobotę o godz. 10:00 biegamy po Półwyspie Helskim 5 km, dzieci 2,5 km. W bardzo luźnej atmosferze, w samym w lesie, jedna pętelka - zawsze w dobrej atmosferze. Po zakończeniu kiełbaska z ogniska lub grilla, albo nad brzegiem Zatoki Puckiej albo na plaży bałtyckiej. Bieg jest darmowy, organizowany w ramach Biegowego Grand Prix Powiatu Puckiego. Zapraszamy serdecznie na mały trening przed maratonem :) Zapisy na miejscu (kemping Małe Morze - pierwszy jadąc od strony Władysławowa do Chałup) od 9:30 do 9:50. Później przechodzimy przez szosę do lasu i najpierw start dzieciaków, a po nich rusza starszyzna.

Po biegu będziecie mieć czas, aby zwiedzić okolicę - Hel (fokarium, mnóstwo militarnych obiektów, latarnia...), Jastarnia (muzea rybackie i też obiekty militarne), Władysławowo (wieża widokowa, port rybacki, muzeum "Hallerówka"), a wszędzie plaże, plaże, plaże...

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
16.09.2018, 09:00
place
Limit czasowy
6:00
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.03.2018 30.06.2018 70 zł
01.07.2018 16.08.2018 100 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Numery startowe - druk - STARTOWE.eu
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.