Plakat biegu arrow_back

4. Sanprobi Maraton Szczeciński

Adres biura zawodów
Władysława Szafera 71-245, Szczecin, Polska
place
Data rozpoczęcia
03.06.2018
event
Cena
Od 100
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

4. Sanprobi Maraton Szczeciński

Email: biuro@maratonszczecinski.pl

Opis

Drodzy Maratończycy,

Na pewno kojarzycie to uczucie, tę plątaninę myśli, która pojawia się w trakcie maratonu około 30 kilometra. Ból, zmęczenie, zrezygnowanie i te myśli: „już nigdy więcej”, „po co ja to robię”, „dlaczego zdecydowałem się w ogóle biegać ten maraton”. Wiemy, że tak jest. Wiemy też, że po minięciu linii mety, po osiągnięciu upragnionego celu momentalnie zapominamy o przeżyciach sprzed kilku kilometrów i w głowie mamy tylko szczęście, satysfakcję i zdecydowanie inną myśl: „MOGĘ WSZYSTKO!!”. Wtedy też zwykle pojawia się postanowienie, że „zrobię więcej”, „lepiej się przygotuję”, „wrócę na trasę maratonu i udowodnię sobie i innym, że mogę szybciej”.

To wszystko znacie. My też. My też jesteśmy maratończykami (kiedyś musimy policzyć, ile w sumie maratonów przebiegł cały sztab organizacyjny – będzie tego sporo). Podobnie podchodzimy do organizacji dla Was maratonu w Szczecinie. Po zeszłorocznych kłopotach i zagrożeniach, w tym także takich, że maraton mógł w ogóle się nie odbyć, dzięki wparciu partnerów oraz przede wszystkim Waszym – biegaczy, mamy takie poczucie, że MOŻEMY WSZYSTKO.

Chcemy robić to dla Was, dlatego też mamy postanowienia, że tym razem zrobimy więcej, lepiej i wrócimy z organizacją 4. SANPROBI Maratonu Szczecińskiego.

Tym razem jednak postanowiliśmy również, że zrobimy pewne rzeczy prędzej. Stąd decyzja, że zapisy uruchamiamy już 4 grudnia.

Liczymy, że nasi wierni uczestnicy ponownie zdecydują się pobiec. Ale liczymy również, że pojawią się w gronie biegaczy tacy, którzy do tej pory w Policach i Szczecinie jeszcze nie biegali.

Na wszystkich Was czekamy!!

Organizatorzy

Robert Szych – Dyrektor Maratonu

Michał Piersiński – Zastępca Dyrektora Maratonu

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
03.06.2018, 08:00
place
Limit czasowy
6 godzin
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
06.01.2018 06.05.2018 100 zł
07.05.2018 25.05.2018 150 zł
02.06.2018 02.06.2018 200 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Damian Trenuje
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.