Plakat biegu arrow_back

5. Sobótczańska Nocna Dziesiątka

Adres biura zawodów
al. św. Anny 12, Sobótka, Polska
place
Data rozpoczęcia
01.09.2018
event
Cena
Od 40
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

5. Sobótczańska Nocna Dziesiątka

Email: szef@antex.pl

Tel: 602 251 430

Opis

Idealny termin dla sprawdzenia formy tych, którzy planują pobiec tydzień później 36. PKO Wrocław Maraton. Późna pora pozwoli wszystkim zdażyć na start i zapewni lepszą temperaturę. W tym czasie prawdopodobnie wszyscy wrócą z urlopów. W poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego. Zachęcam do pozostania na noc w Sobótce. Ostatnio baza noclegowa znacznie się poprawiła.

Nasz bieg będzie też po raz pierwszy Mistrzostwami Polski Par Małżeńskich. Klasyfikcja powstanie na sumowaniu wyników żony i mężą ale UWAGA!!! po przeliczeniu wyniku z zastosowaniem przeliczników WMA (Światowej Fedaracji LA Masters). Dzięki temu wyrównujemy szansę par bez względu na wiek! Załączamy tabelę. Ze względu na wartości współczynników w praktyce wyniki nie są korygowane dla kobiet w wieku od 23 do 27 lat i mężczyzn od 21 do 29 lat. Po przekroczeniu granicznego wieku wynik w sekundach jest mnożony przez stosowny przelicznik. Przykładowo jeśli małżonkowie w wieku 65 lat uzyskają wyniki 48:30 i 1:05:30 po zastosowaniu przeliczników uzyskamy do klasyfikacji: 37:18 i 47:07 .

Start, meta i zakończenie w Rynku w Sobótce.

Zmieniamy trasę. Odpowiadając na sugestie biegaczy zmniejszamy ilość pętli. Będą dwie zamiast dotychczasowych trzech. Spowoduje to mniejsze prawdopodobieństwo zdublowania. Nowa pętla będzie modyfikacją starszej poprzez dodanie widowiskowej „afrafki” na Alei Świętej Anny. Trasa nie jest płaska ale podbiegi i zbiegi nie są drastyczne.

Jesteśmy w trakcie rozmów z PZLA i PZLA Masters w sprawie patronatu nad naszą imprezą. Taki patronat zapowiedział już aktualny mistrz i rekordzista świata w sztafecie 4x400m – Rafał Omelko.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
01.09.2018, 20:00
place
Limit czasowy
1,5 godziny
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
02.07.2018 24.08.2018 40 zł info_outline
25.08.2018 31.08.2018 50 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Ultimasport
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.