Plakat biegu arrow_back

6 Biegu Służb Mundurowych o Mistrzostwo Wielkopolski

Adres biura zawodów
Plac Stuczyńskich 5, Rzgów, Polska
place
Data rozpoczęcia
25.08.2018
event
Cena
Od 20
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

6 Biegu Służb Mundurowych o Mistrzostwo Wielkopolski

Email: kontakt@biegmundurowych.eu

Tel: 696 249 210

Opis

6 Bieg Służb Mundurowych o Mistrzostwo Wielkopolski na dystansie 10 km tradycyjnie odbędzie się w Rzgowie w dniu 25 sierpnia 2018 r. o godz. 14.00. Start i Meta Biegu znajdują się przy Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzgowie. Trasa biegnie malowniczymi zakątkami Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego. Będzie ona oznaczona co 1 km i zabezpieczona przez funkcjonariuszy policji, ochotniczej straży pożarnej oraz wykwalifikowaną pomoc medyczną. Na trasie będą znajdowały się dwa punkty z wodą.

Pomysłodawcą Biegu jest funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Koninie podkom. Wiktor Nawrocki. Dzięki wsparciu ze strony Komendantów Komendy Miejskiej Policji w Koninie oraz innych, licznych instytucji udało mu się zorganizować pierwszy bieg, który odbył się w dniu 1 września 2013 r. Od tego dnia co rocznie na zakończenie lata funkcjonariusze służb mundurowych zmagają się w sportowej rywalizacji na 10 km, wychodząc z założenia, że przecież któż inny jak nie oni, powinni dawać przykład zdrowego i aktywnego stylu życia.

Z niemałą satysfakcją organizatorzy obserwują jak co roku liczba osób biorących udział w rywalizacji o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Koninie (w tym roku Komendanta Głównego Policji) rośnie. Przybywa również kibiców i obserwatorów.

Dzięki wsparciu Wójta Gminy Rzgów a zarazem emerytowanego Strażaka Państwowej Straży Pożarnej w Koninie Grzegorza Matuszaka, który od samego początku wspierał ideę biegu i pomagał w jego organizacji, 6 Bieg Służb Mundurowych o Mistrzostwo Wielkopolski zostanie zorganizowany wspólnie z obchodami Dni Gminy Rzgów, co dostarczy biegaczom i ich rodzinom dodatkowych atrakcji.

Szczegóły Biegu Służb Mundurowych o Mistrzostwo Wielkopolski w dniu 26 sierpnia 2017 roku znajdą Państwo w zakładce "6 Bieg Służb Mundurowych - 25.08.2018 r."

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
25.08.2018, 14:00
place
Limit czasowy
2 godziny
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena
04.04.2018 31.05.2018 20 zł
01.06.2018 30.06.2018 30 zł
01.07.2018 16.08.2018 35 zł

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Biegam bo kocham ten stan
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.