Plakat biegu arrow_back

6. Edycja Akcji Prusice Biegają - III Etap

Adres biura zawodów
Prusice, Polska
place
Data rozpoczęcia
25.03.2018
event
Cena
Od 5
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

6. Edycja Akcji Prusice Biegają - III Etap

Email: fitness@prusice.pl

Tel: 509052335

Opis

Pierwszą najważniejszą zmianą jest lokalizacja startu i mety. Od 6 Edycji będzie się ona znajdowała w tym samym miejscu! Będzie to na terenie Szkoły Podstawowejprzy ulicy Żmigrodzkiej 43.

Trasa. Tu również czekają zmiany! Przez pierwsze etapy trasa będzie prowadziła tak jak w poprzednich edycjach (mapka w regulamine) Jedynie miejsce startu i mety się zmieni. W momencie jak zostaną ukończone wszystkie prace związane ze ścieżkami trasa zostanie całkowicie zmieniona. Będzie zdecydowanie szybsza i bezpieczniejsza. O tym więcej w trakcie edycji.

Zmiana punktacji i liczby etapów. Od 6. Edycji Akcji Prusice Biegają punktowanych będzie nie 11, a 10 etapów w klasyfikacji generalnej! Ostatni etap nie będzie na czas, tylko jedno lub dwa okrążenia na zaliczenie. Nie otrzymamy za ten etap punktów. Warto zaznaczyć, że po zakończonym etapie odbędzie się podsumowanie edycji, wydawanie medali i gadżetów biegowych zagwarantowanych zgodnie z regulaminem. Ponadto na ostatnim etapie odbędzie się zakończenie z losowaniem nagród, na którym należy się zjawić osobiście.

Dekoracja najlepszych zawodników w całej edycji odbędzie się podczas ostatniego,


Informacje o dystansach

Data i godzina startu
25.03.2018, 09:30
place
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
26.02.2018, 08:52 25.03.2018, 08:52 5 zł info_outline

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.

Nasz portal powstał w celu ułatwienia wyszukiwania wydarzeń biegowych oraz ich promowania. Chcemy ułatwić kontakt na linii organizator-biegacz, aby wszelkie zmiany istotnych informacji nie umknęły uwadze zainteresowanych osób.

Szybki kontakt
Pomoc i kontakt
pomoc@ebiegi.pl
Współpraca i marketing
marketing@ebiegi.pl

© Copyright ebiegi.pl

Realizacja: RekinySukcesu.pl

Ebiegi.pl korzystają z pożywnych ciasteczek. Dowiedz się więcej!