Plakat biegu arrow_back

6. Ślężański Bieg Młodzieżowy

Adres biura zawodów
Rynek, Sobótka, Polska
place
Data rozpoczęcia
13.06.2018
event
Cena
Od 20
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

6. Ślężański Bieg Młodzieżowy

Email: prezes@kbsobotka.pl

Tel: 512 216 533

Opis

1. Cel biegu

Ślężański Bieg Młodzieżowy ma na celu:

- popularyzować aktywność fizyczną wśród dzieci,

- popularyzować bieganie jako dyscyplinę sportową oraz najprostszą formę ruchu,

- poszukiwać utalentowanej młodzieży,

- integrować młodzież oraz wskazywać pasję.

2. Opis Imprezy

Ślężański Bieg Młodzieżowy są to zawody, w których udział biorą dzieci w wieku od 4 do 16 lat.

W zależności od rocznika mają one do pokonania różny dystans. Dla każdego zawodnika, przygotowana jest pamiątkowa koszulka z pamiątkowym nadrukiem. Oprócz tego promując idee „dopóki walczysz jesteś zwycięzcą” każda osoba, która ukończy bieg otrzymuje medal.

Impreza ma charakter sportowy jednak łączy w sobie wiele wartości. Ważnym aspektem biegu jest duże zaangażowanie się społeczeństwa. Współorganizatorami biegu są m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Sobótka, serwis bezpieczne dziecko. Dużą

pomoc wykazują również takie jednostki jak: Komenda Policji w Sobótce, Straż Pożarna, czy lokalny Ośrodek zdrowia. Dzięki temu impreza ma wyjątkowy charakter i pokazuje najmłodszym, że sport łączy pokolenia oraz ludzi.

Sama impreza odbywa się na Rynku w Sobótce, dzięki temu w sposób szczególny promowane jest miasto Sobótka. W biegu udział biorą nie tylko dzieci z Sobótki lecz również z innych miejscowości czy miast takich jak: Wrocław, Świątniki, Łagiewniki, Długołęka, Strzegomiany, Sulistrowice. Podczas zawodów dokonywany jest profesjonalny pomiar czasu, dzięki czemu dzieci mogą poczuć się jak profesjonalni zawodnicy.

Dzięki dobremu nagłośnieniu i odpowiedniej muzyce dzieci oprócz biegania mają czas na dobrą zabawę w rytmach swojej ulubionej muzyki. Tradycją już się stało, że rozgrzewkę prowadzą panie instruktorki Zumby, dzięki czemu dzieci mają mnóstwo zabawy a przy okazji profesjonalną rozgrzewkę. Bardzo duża ilość tego typu akcentów wpływa na jakość i renomę wyżej opisanego biegu.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
13.06.2018, 18:00
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
23.04.2018 06.06.2018 20 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Numery startowe - druk - STARTOWE.eu
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.