Plakat biegu arrow_back

Bieg Farmera

Adres biura zawodów
Szkolna 4e, Przechlewo, Polska
place
Data rozpoczęcia
15.09.2018
event
Cena
Od 45
local_offer
Strona WWW
public

Opis

Takiego biegu na Pomorzu, a może nawet w Polsce, jeszcze nie było! 15 września 2018 roku odbędzie się druga edycja Biegu Farmera. Masz do wyboru 2 dystanse, równie ciekawe i piękne. Dystans krótszy to około 7 km, ale bardziej wytrzymali zawodnicy będą mogli przebiec odległość mniej więcej dwa razy dłuższą. Dlaczego mniej więcej? Ponieważ będziemy biegali po drogach leśnych i polach, a tutaj dokładna odległość ma znaczenie drugorzędne. W końcu celem tego biegu jest pokazanie uczestnikom piękna wsi, przybliżenia kultury wiejskiej oraz zaznajomienie z zasadami zrównoważonego rolnictwa.

No i widoki będą niesamowite, czego nie pokażą w pełni żadne zdjęcia, trzeba przyjechać i kropka!

Bieg będzie wyjątkowy także dzięki atrakcjom. Marzyliście w dzieciństwie o tunelach i labiryntach? W końcu mogą się spełnić- zawodnicy będą biegli w labiryncie w polu kukurydzy! Dzieci na naszej imprezie również nie będą się nudzić – czekają je sportowe – i nie tylko – atrakcje. Całość wydarzenia będzie miała charakter rodzinnego pikniku i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Start zapisów na drugi już w historii Bieg Farmera już na początku maja 2018 roku. Pamiętajcie 15 września 2018 wszystkie drogi prowadzą do Przechlewa. Zabierz najbliższych i przyjedź na Bieg Farmera.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
15.09.2018, 10:30
place
Limit czasowy
2 godziny 45 minut
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena
01.04.2018 01.09.2018 45 zł

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Data i godzina startu
15.09.2018, 10:30
place
Limit czasowy
1 godzina 30 minut
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena
01.04.2018 01.09.2018 45 zł

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - ATTIQ
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.