Plakat biegu arrow_back

Bieg na 1 milę

Adres biura zawodów
AWF, Warszawa, Polska
place
Data rozpoczęcia
10.06.2018
event
Cena
Od 37
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

Bieg na 1 milę

Email: info@1mila.pl

Tel: 609540999

Opis

TERMIN, MIEJSCE ORAZ OGÓLNE ZASADY ZAWODÓW

  1. Zawody odbędą się 10 czerwca 2018 r. na bieżni lekkoatletycznej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie przy ul. Marymonckiej 34.
  2. Biuro Zawodów będzie znajdowało się w głównym gmachu AWF. Impreza rozpocznie się o godz. 8:00, a uczestnicy będą biegli w seriach. Dokładne godziny startu wszystkich serii podamy po zakończeniu rejestracji na bieg.
  3. Termin (w tym godziny startu danej serii) i/lub miejsce Zawodów mogą ulec zmianie, jak również Zawody mogą zostać odwołane w razie wystąpienia okoliczności niemożliwych do przewidzenia w dniu publikacji niniejszego Regulaminu lub z powodu siły wyższej (tj. zdarzenia, którego nie można było przewidzieć przy zachowaniu należytej staranności, które jest zewnętrzne w stosunku do Organizatora, np. niekorzystnych warunków atmosferycznych, decyzji służb porządkowych bądź ratowniczych). W przypadku odwołania Zawodów z winy Organizatora, Organizator zobowiązany jest wyłącznie do zwrotu na rzecz Uczestnika opłaty rejestracyjnej, o której mowa w rozdziale IV ust. 6-11 Regulaminu (dalej jako: „Opłata Rejestracyjna”).
  4. Miejsce oraz godzina startu poszczególnych serii będzie dostępna na stronie internetowej Zawodów: www.1mila.pl, zwanej dalej „Stroną internetową”. Rejestrując się do dnia 1 czerwca 2018 r. organizator zapewnia dedykowany numer startowy z nazwiskiem zawodnika.
  5. Długość trasy Zawodów wynosi:1609,344 metra. Trasa będzie posiadała atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki (zwanego dalej „PZLA”).
  6. Limit czasu na pokonanie trasy Zawodów wynosi 9 minut. Po przekroczeniu limitu zawodnik po sygnale dźwiękowym będzie proszony o przerwanie Zawodów i opuszczenie bieżni.
  7. Pomiar czasu będzie przeprowadzony w systemie LYNX photo-finish. Ustalenie kolejności Uczestników na mecie odbywać się będzie na podstawie osiągniętych czasów brutto.
  8. Nad przebiegiem zawodów będzie czuwać skład sędziowski PZLA.

10 czerwca na warszawski stadion AWF zapraszamy nie tylko dorosłych, ale również dzieci i młodzież. Tego dnia odbędą się bowiem biegi skierowane do młodszych miłośników sportu. Pozytywne emocje i dobra zabawa gwarantowane!

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
10.06.2018, 08:00
place
Limit czasowy
9 minut
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena
01.04.2018 01.06.2018 37 zł

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Damian Trenuje
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.