Plakat biegu arrow_back

Bieg Nadziei

Adres biura zawodów
Parkowa 14, 89-620 Chojnice, Polska
place
Data rozpoczęcia
02.06.2018
event
Cena
Od 20
local_offer

Opis

"Bieg Nadziei" to kontynuacja ogólnopolskich akcji wspierających osoby chorujące na raka. Na dystansie 5 km w przepięknym rewitalizowanym Parku w centrum Chojnic, zadbamy o zdrowie i pokażemy solidarność z tymi którzy na nas liczą. Bieg odbędzie w ramach V Chojnickiego Marszu Życia i Nadziei, imprezy Amazonek, które z uczniami chojnickich szkół i przedszkoli zadbają o szeroką profilaktykę chorób nowotworowych. W biegu mogą wziąć udział wszyscy bez ograniczeń wiekowych. Dzieci poniżej 14 roku życia pod opieką rodziców. Miejsce zbiórki plac zabaw w parku od ul. Sukienników. Nagrody - puchary za I, II, III miejsce w kategorii M i K ponadto puchary dla najmłodszego i najstarszego uczestnika biegu. Organizatorzy zapewniają medale pamiątkowe i dyplomy za uczestnictwo, ponadto napoje i poczęstunek. Zawodnicy nie są ubezpieczeni przez organizatora. Zapisy do 28 maja do 20.00.na podanego maila. Wpłaty na miejscu w dniu biegu. W trakcie wielki festyn sportowo rekreacyjny. Serdecznie zapraszamy.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
02.06.2018, 12:00
place
Limit czasowy
brak
access_time
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.05.2018 28.05.2018 20 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.