Plakat biegu arrow_back

VI Bieg Niezłomnych

Adres biura zawodów
Hyżne, Polska
place
Data rozpoczęcia
15.09.2018
event
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

VI Bieg Niezłomnych

Email: bieg@czarnajedynka.com

Tel: 502-339-008

Opis

Bieg przełajowy 3 km, 10 km oraz bieg główny: półmaraton. Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który obchodzimy 1 marca, to wspomnienie tych, którzy nie zgodzili się na kolejną, tym razem “czerwoną” okupację Polski. Walcząc o pełną niepodległość Ojczyzny złożyli najwyższą ofiarę – własne życie. Grupa harcerzy i harcerek zgrupowani w środowisku rzeszowskich drużyn “Czarna JEDYNKA” i “Zielona DWÓJKA” wraz z rodzicami i przyjaciółmi chcą aktywnie włączyć się w akcję budowania świadomości historycznej na temat bohaterów narodowych. Okazją do tego maja być zawody sportowe. Dlatego serdecznie zapraszamy na najbliższy VI Bieg NIEZŁOMNYCH który odbędzie się: 15 września 2018r. Start i meta w HYŻNEM/k. Tyczyna

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
15.09.2018, 11:20
place
Limit czasowy
1 h
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.03.2018 10.09.2018 0 zł info_outline
15.09.2018 15.09.2018 15 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Numery startowe - druk - STARTOWE.eu
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.