Plakat biegu arrow_back

Bieg z przeszkodami KRATA

Adres biura zawodów
Dzierżoniów, 58-200 Dzierżoniów, Polska
place
Data rozpoczęcia
09.09.2018
event
Cena
Od 45
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

Bieg z przeszkodami KRATA

Email: biegkrata@gmail.com

Opis

10. Trasa biegu 

a) Trasa biegu wynosi 9 km i przebiegać będzie przez drogi polne, asfaltowe, oraz rzeki. Na trasie umieszczone zostaną przeszkody ( sztuczne i naturalne) start i meta znajdują się na bieżni boiska OSiRu . Zawodnik musi mieć świadomość, że ze względu na charakter biegu rzeczy osobiste, części ubioru oraz obuwie mogą ulec zniszczeniu. Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco na facebook-owej stronie biegu KRATA 

b) czas na pokonanie trasy wynosi 2 godziny ( na trasie i mecie czekamy do ostatniego zawodnika , nikogo nie ściągamy z trasy i o nikim nie zapominamy – to tylko zabawa i mimo limitu czasu bieg trwa dopóki ostatni uczestnik nie odbierze medalu. 

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
09.09.2018, 00:00
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
16.01.2018 09.09.2018 45 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Damian Trenuje
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.