Plakat biegu arrow_back

Biegi Uliczne Wiosna Cekowska 2018

Adres biura zawodów
Ceków-Kolonia, Polska
place
Data rozpoczęcia
21.04.2018
event
Cena
Od 25
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

Biegi Uliczne Wiosna Cekowska 2018

Email: kultura.cekow@poczta.pl

Tel: 627631016

Opis

W dniu 21 kwietnia 2018 r. w Cekowie odbędą się kolejne XXVIII Biegi Uliczne "Wiosna Cekowska". Tegoroczna edycja Biegu Głównego po raz pierwszy sklasyfikowana jest do GRAND PRIX Ziemi Kaliskiej oraz klasyfikacji PIĄTKA DLA SENIORÓW organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Biegów.

W bieżącym roku organizatorzy przewidzieli wiele atrakcyjnych nagród m.in. duże nagrody finansowe, okolicznościowe medale Biegu Głównego i GRAND PRIX Ziemi Kaliskiej, nagrody w kategoriach biegowych i biegu dla seniorów oraz koszulki techniczne dla wszystkich uczestników Biegu Głównego. Sądzimy że tegoroczna forma biegów i klasyfikacji służyć będzie upowszechnianiu zdrowego trybu życia wśród różnych grup wiekowych oraz sprawi dużą radość i satysfakcję wszystkim zawodnikom.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników biegania do Cekowa.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
21.04.2018, 12:00
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.01.2018 19.04.2018 25 zł
21.04.2018 21.04.2018 30 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.