Plakat biegu arrow_back

Biegnij Warszawo

Adres biura zawodów
Warszawa, Polska
place
Data rozpoczęcia
07.10.2018
event
Cena
Od 89
local_offer
Strona WWW
public

Opis

Biegnij Warszawo to bieg, który od lat znajduje się w kalendarzu biegowym większości Polaków. Stał się biegową tradycją oraz obrazem, że miejska aktywność fizyczna wcale nie zanikła. Projekt, który pod anglojęzyczną nazwą RUN WARSAW miał pomóc w aktywizacji społeczeństwa, dzisiaj stał się nieodzownym elementem realizacji kalendarza biegowego wielu tysięcy biegaczy.

Dziesiąta edycja kultowego Biegnij Warszawo to projekt, który ukazuje formę biegową jako sposób na przełamywanie wewnętrznych barier i zwątpień.

Podkreśla wartość silnej woli, determinacji i konsekwencji.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
07.10.2018, 10:00
place
Limit czasowy
2 godziny
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena
24.05.2018 30.09.2018 89 zł
01.10.2018 06.10.2018 99 zł

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Damian Trenuje
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.