Plakat biegu arrow_back

Biegu z okazji 150 – lecia Banku Spółdzielczego w Jarocinie

Adres biura zawodów
Jarocin, Polska
place
Data rozpoczęcia
16.06.2018
event
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

Biegu z okazji 150 – lecia Banku Spółdzielczego w Jarocinie

Email: m.ermanowicz@jarocinska.pl

Tel: 505-133-712

Opis

TERMIN I MIEJSCE:

Termin: 16 czerwca 2018 r.,

Miejsce: Park Miejski w Jarocinie, miejsce zbiórki przy Pałacu Radolińskich,

Godz. 16.00: bieg dla dzieci w wieku do 11 lat. Trasa ok. 600 m. :

Start i meta na usytuowana w Parku Miejskim w Jarocinie, trasa biegu: wiedzie po alejkach malowniczo położonego parku. Trasa łatwa, oznaczona. Nawierzchnia w większości trasy szutrowa z wystającymi korzeniami, na części trasy nawierzchnia betonowa Limit czasu biegu – 10 minut. Trasa całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego.

Godz. 16.30: bieg dla dzieci i młodzieży w wieku od 12 do 15 lat. Trasa ok. 1800 m. :

Start i meta na usytuowana w Parku Miejskim w Jarocinie, trasa biegu: widzie po alejkach malowniczo położonego parku na dystansie 1800m (3 x 600 m ). Trasa łatwa, oznaczona. Nawierzchnia w większości trasy szutrowa z wystającymi korzeniami, na części trasy nawierzchnia betonowa. Limit czasu biegu – 30 minut. Trasa całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego.

Godz. 17.00: bieg główny, trasa ok. 6000 m . :

Start i meta na usytuowana w Parku Miejskim w Jarocinie, trasa biegu: prowadzi po skrajnych alejkach malowniczo położonego parku na dystansie 6000 m (3 x 2000 m ). Trasa łatwa, oznaczona. Nawierzchnia w większości trasy szutrowa z wystającymi korzeniami, na części trasy nawierzchnia betonowa, odcinkami podłoże z nierównościami utwardzone, ceglasto – kamieniste. Limit czasu biegu – 1godzina. Trasa całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego

Rejestracja zgłoszeń odbywa się za pośrednictwem portalu internetowego http://maratonczykpomiarczasu.pl/bieg-bs-jarocin , lub w Biurze Zawodów w dniu 16 czerwca 2018 r., od godziny 13:00 do godz. 16:00, jeżeli nie zostaną zapełnione listy startowe przez osoby dokonujące rejestracji drogą internetową.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
16.06.2018, 17:00
place
Limit czasowy
1h
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Numery startowe - druk - STARTOWE.eu
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.