Plakat biegu arrow_back

Charytatywny Berzyński Bieg z Przeszkodami

Adres biura zawodów
Berzyna, Polska
place
Data rozpoczęcia
01.07.2018
event
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

Charytatywny Berzyński Bieg z Przeszkodami

Opis

Charytatywny Berzyński Bieg z Przeszkodami ma być imprezą cykliczną promującą walory przyrodniczo-turystyczne ziemi wolsztyńskiej oraz szczytną ideę Biegam-Pomagam. Środki pozyskane z opłaty startowej zostaną przekazane na potrzeby konkretnych osób.

Mimo iż biegów charytatywnych jest wiele, nasz jest inny. Aby poczuć się jak osoby przez nas wspierane, które nie mają łatwo, postanowiliśmy dołożyć do biegu kilka :) przeszkód, które umilą bieg. Nie jest to jednak bieg na tyle hardcorowy, aby nie poradził sobie z nim niedzielny biegacz z odrobiną samozaparcia.

Można się troszkę ubrudzić, więc firmowe nowe ciuchy zostawcie w szafie, wskoczcie w wygodne wdzianko i przybywajcie.

Do zobaczenia na trasie.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
01.07.2018, 12:00
place
Limit czasowy
1 godzina 30 minut
access_time
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Ultimasport
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.