Plakat biegu arrow_back

Charytatywny Bieg i Marsz Mikołajkowy dla Karolinki

Adres biura zawodów
Bytów, Polska
place
Data rozpoczęcia
09.12.2018
event
Cena
Od 30
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

Charytatywny Bieg i Marsz Mikołajkowy dla Karolinki

Email: maratonczyk@wp.pl

Tel: 511401340

Opis

Klub Biegacza „Goch” Bytów wychodzi z inicjatywą zorganizowania 9 grudnia CHARYTATYWNEGO BIEGU I MARSZU MIKOŁAJKOWEGO DLA KAROLINKI . Jest to dobra inicjatywa ponieważ łączy przyjemność biegania z przyjemnością pomagania. Możemy zrobić coś dobrego dla siebie, dla naszej kondycji i zdrowia, a równocześnie dla KAROLINKI , która potrzebuje pomocy. Po takim biegu i marszu na pewno poczujemy satysfakcję i przypływ pozytywnej energii. . Jako członkowie Klubu Biegacza „Goch” Bytów, a także ludzie o otwartych sercach i nieskończenie wielkich chęciach, zrobimy wszystko, by dać radość KAROLINCE . Głęboko wierzymy, że nasze starania przyniosą namacalne efekty . Liczymy na Państwa pomoc poprzez chęć sportowej rywalizacji.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
09.12.2018, 12:00
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.10.2018 05.12.2018 30 zł info_outline
09.12.2018 09.12.2018 50 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Numery startowe - druk - STARTOWE.eu
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.