Plakat biegu arrow_back

Dyniowa Gonitwa

Adres biura zawodów
Ogrody Tematyczne Hortulus, Polska
place
Data rozpoczęcia
07.10.2018
event
Cena
Od 15
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

Dyniowa Gonitwa

Email: biuro@hortulus.com.pl

Tel: 662357654

Opis

Zapraszamy do Ogrodów Hortulus Spectabilis!

Dyniowa gonitwa będzie rozgrywana w formie rodzinnej sztafety z przeszkodami na dystansie łącznym 600m. W sztafecie mogą brać udział drużyny z liczbą zawodników od 2 do 5. Każda drużyna przed biegiem losuje dynię, która będzie przekazywana poszczególnym zawodnikom podczas zmian. Uczestnicy Gonitwy ruszają ze startu wspólnego. Dopuszczamy starty indywidualne.

Zawody mają charakter amatorski i otwarty. W Dyniowej gonitwie może wziąć udział każdy, przy czym w skład drużyny musi wchodzić przynajmniej jedna osoba dorosła. 

W biegu nie będzie prowadzona klasyfikacja zawodników. Liczy się udział, nie wynik.

W ramach pakietu startowego każdy zarejestrowany uczestnik Dyniowej gonitwy otrzymuje pamiątkowy znaczek, napój regeneracyjny po biegu, porcję zupy dyniowej oraz wstęp do Ogrodów Hortulus Spectabilis z wieżą i największym na świecie labiryntem grabowym. Dodatkowo każda z drużyn otrzymuje mapkę z trasą biegu, oraz możliwość zabrania do domu wylosowanej przed biegiem dyni.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
07.10.2018, 12:00
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
18.09.2018 05.10.2018 15 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - ATTIQ
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.