Plakat biegu arrow_back

Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym

Adres biura zawodów
Rynek 19, Kazimierz Dolny, Polska
place
Data rozpoczęcia
20.05.2018
event
Cena
Od 75
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym

Email: biuro@biegajmyzdema.pl

Tel: 22 843 91 77

Opis

Cykl biegów BIEGAJ'MY Z DEM'A to projekt przygotowany z myślą o szerokiej grupie docelowej. Wspólnie z OSIRami reprezentującymi Urzędy Miast oraz z naszymi Sponsorami i Partnerami, tworzymy wydarzenia sportowe połączone z dużymi piknikami rodzinnymi. Dzięki temu nasze imprezy to coś więcej niż same biegi - to całodzienne imprezy, które bawią, uczą i zapoznają ze sportem dzieci zawodników, które wspólnie kibicują najbliższym. Na każdego czekają różne atrakcje: strefy dla dzieci z dmuchanymi zabawkami, strefy gastronomiczne z darmowym posiłkiem regeneracyjnym, stoiska promocyjne i sprzedażowe marek zaangażowanych w wydarzenia. Nasze starania zostały docenione przez prestiżowe, sportowe Instytucje. Cykl biegów BIEGAJ'MY Z DEM'a organizowany jest pod Patronatem Honorowym Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Muzeum Sportu i Turystyki. W naszych imprezach wzięło już udział 6871 biegaczy i z roku na rok notujemy wzrost frekwencji. Co roku prowadzimy również działalność charytatywną - pomagaliśmy Franiowi z Kazimierza Dolnego, wspieramy grupę Kombatantów, a w tym roku realizujemy projekt "W DRODZE DO TOKIO", który pomoże Piotrowi Małkowi w realizacji marzenia, jakim jest start na Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio w 2020 roku. Do zobaczenia na starcie!

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
20.05.2018, 10:00
place
Limit czasowy
1 godzina
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena
17.03.2018 16.05.2018 75 zł

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Data i godzina startu
20.05.2018, 13:30
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena
17.03.2018 16.05.2018 75 zł

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Biegam bo kocham ten stan
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.