Plakat biegu arrow_back

I-szy BIEG „ŁYSOMICZEK”

Adres biura zawodów
Leśna, Papowo Toruńskie, Polska
place
Data rozpoczęcia
16.06.2018
event
Cena
Od 20
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

I-szy BIEG „ŁYSOMICZEK”

Email: bieg@lysomiczek.pl

Opis

Organizujemy pierwszą edycję cyklicznego biegu z przeszkodami dla całych rodzin w Gminie Łysomice. Uzyskaliśmy rekomendacje Wójta Gminy Łysomice na organizowanie tego typu imprezy ( pod patronatem gminy). Bieg będzie miał charakter bardziej spotkania integracyjnego całych rodzin, a nie morderczego biegu z przeszkodami. Trasy będą przygotowane swym poziomem trudności do wieku uczestników – 4-6 lat; 7-12lat; 13-99lat. Bieg będzie odbywał się w Papowie Toruńskim Osieki. Bieg ma się odbyć dnia 16.06.2018.

Każdy będzie miał szansę nie tylko zmierzyć się z własnym JA. Będzie miał szansę przebiec dystans z własnym synem, córką, żoną, być może swoim szefem, kumplem z pracy, swoją nauczycielką lub ekspedientką, a może lekarzem. 

W tym biegu będziemy wszyscy zawodnikami dla których liczyć się będzie tylko dobra zabawa.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
16.06.2018, 10:00
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.06.2018 15.06.2018 20 zł info_outline
16.06.2018 16.06.2018 30 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Damian Trenuje
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.