Plakat biegu arrow_back

II Bieg Charytatywny „Z sercem na dłoni”

Adres biura zawodów
Strażacka 1, Świerklany, Polska
place
Data rozpoczęcia
18.03.2018
event
Cena
Od 20
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

II Bieg Charytatywny „Z sercem na dłoni”

Email: usmiech@usmiech.org.pl

Opis

Sportowa rywalizacja w duchu fair play, doskonała atmosfera, a zarazem okazja, by w przyjemny sposób pomóc osobom niepełnosprawnym – już po raz drugi w Świerklanach odbędzie się Bieg Charytatywny „Z sercem na dłoni”.


Wystartowały zapisy do tej niezwykłej imprezy! Bieg Charytatywny „Z sercem na dłoni” to impreza, z której cały dochód przeznaczony jest na rzecz Stowarzyszenia Osób Sprawnych i Sprawnych Inaczej „Uśmiech” ze Świerklan. Organizacja działa od 2014 roku i zrzesza kilkadziesiąt osób w różnym wieku i z różnym stopniem niepełnosprawności, organizując dla nich m.in. zajęcia rehabilitacyjne oraz różnorodne warsztaty.


Druga edycja biegu odbędzie się w niedzielę 18 marca o godzinie 11:00 na terenie Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Świerklanach, przy ul. Strażackiej 1. Biegacze będą rywalizowali na dystansie 5,5 km, a trasę wyznaczono zarówno po asfaltowych drogach, jak urokliwych leśnych ścieżkach. W tym roku w imprezie mogą wziąć udział wszyscy, którzy najpóźniej w dniu imprezy ukończą 16 lat. Jednak osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć do biura zawodów zgodę opiekunów prawnych na udział w biegu.


Bieg ma charakter charytatywny, dlatego nie przewidziano pomiaru czasu. O zwycięstwie decydowała będzie kolejność na mecie. Najszybsi biegacze, którzy zajmą miejsca od I-III w kategorii pań i panów zostaną nagrodzeni pucharami. Nagrody przewidziano też dla najszybszych mieszkańców gminy Świerklany. Natomiast każdy z uczestników po przekroczeniu linii mety otrzyma pamiątkowy medal. - Wszyscy uczestnicy imprezy po ukończeniu biegu mogą liczyć na pyszny, ciepły posiłek. Dodatkową atrakcją będzie losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów – informują organizatorzy imprezy.


Zapisy na bieg już się rozpoczęły i potrwają do 10 marca br. lub do wyczerpania limitu miejsc, który w tym roku wynosi 150 osób. By wziąć udział w zawodach, należy wpłacić wpisowe w wysokości minimum 20 zł na rzecz Stowarzyszenia „Uśmiech” na nr rachunku bankowego: Raiffeisen Bank Polska SA: 94 1750 0012 0000 0000 3202 7326. W tytule przelewu należy wpisać: Darowizna - II Bieg Charytatywny na rzecz Stowarzyszenia UŚMIECH Z sercem na dłoni - imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania zawodnika (plus ewentualnie klub, który reprezentuje). Organizatorzy po utrzymaniu wpłaty umieszczą dane zawodnika na liście startowej, która publikowana będzie stronie internetowej Stowarzyszenia „Uśmiech” oraz na fanpage’u Akademia Biegania w Świerklanach na Facebooku. Nie ma możliwości przepisania startu na inną osobę.


Organizatorami wydarzenia są Akademia Biegania w Świerklanach oraz Stowarzyszenie Osób Sprawnych i Sprawnych Inaczej „Uśmiech”. Biuro zawodów będzie czynne w dniu imprezy w godz. od 9:00 – 10:30 w siedzibie GOKiR w Świerklanach.


Szczegółowe informacje oraz regulamin biegu dostępne są w wydarzeniu na portalu Facebook.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
18.03.2018, 11:00
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Początek zapisów Koniec zapisów Cena
01.02.2018 10.03.2018 20 zł

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Ultimasport
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.