Plakat biegu arrow_back

II Bieg do Serca Kołłątaja

Adres biura zawodów
Cmentarna, Staszów, Polska
place
Data rozpoczęcia
06.05.2018
event
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

II Bieg do Serca Kołłątaja

Email: rekultura.staszow@gmail.com

Opis

Terenowy bieg na dystansie 10 km organizowany w Staszowie. Bieg do Serca Kołłątaja to wydarzenie, które jest częścią uroczystości z okazji rocznicy podpisania Konstytucji 3 Maja. Biegacze z całej polski pokonują piękną, malowniczą leśną trasę ze Staszowa do Wiśniowej. To właśnie tam znajduje się tablica, za którą spoczywa serce Hugona Kołłątaja. Na sportowców czeka typowo leśny szlak, na którym występują naturalne przeszkody oraz odcinki drogi asfaltowej.

Zawody odbędą się w Staszowie w dniu 6 maja 2018 r. (niedziela) o godz. 11.00. Biuro zawodów dla biegu głównego oraz start zlokalizowane będą na parkingu przy ulicy Cmentarnej w Staszowie.

Współrzędne GPS 50°34’03.5″N 21°10’33.1″E.

Biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy od godz. 08.00.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
06.05.2018, 11:00
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Spin Factory
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.