Plakat biegu arrow_back

II (biegowy) Kamień Extreme

Adres biura zawodów
Hotelowa, Kamień, Rybnik, Polska
place
Data rozpoczęcia
30.09.2018
event
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

II (biegowy) Kamień Extreme

Email: imprezy@mosir.rybnik.pl

Tel: +48 324 227 839

Opis

Nowa formuła Kamień Extreme zdecydowanie się sprawdziła i biegowy tor przeszkód został bardzo pozytywnie odebrany wśród biegaczy i nie tylko.

W roku 2017 testowaliśmy nowe rozwiązanie dla imprezy pod nazwą Kamień Extreme - był to strzał w dziesiątkę dlatego też biegowy tor przeszkód powstanie również w 2018 roku.

Szykujcie się i rezerwujcie sobie już termin: 30 września 2018.

Miejsce oczywiście bez zmian: Ośrodek w Kamieniu (przy ulicy Hotelowej).

Podobnie jak w zeszłym roku na śmiałków będą czekały przeszkody. (Macie pomysł na przeszkodę - podsyłajcie propozycje na imprezy@mosir.rybnik.pl)

Szczegóły i zapisy już wkrótce. Kamień Extreme 2018 wchodzi równiż w skład II Biegowego Grand Prix Rybnika - chcesz wiedzieć więcej wejdż na stronę: www.biegi.rybnik.pl KWIECIEŃ

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
30.09.2018, 08:00
place

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Ultimasport
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.