Plakat biegu arrow_back

III IPB Nocny Bieg na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko

Adres biura zawodów
Iława, warmińsko-mazurskie, Polska
place
Data rozpoczęcia
26.05.2018
event
Cena
Od 40
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

III IPB Nocny Bieg na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko

Opis

Będzie to druga edycja biegu zorganizowana dzięki sponsorowi tytularnemu IPB Sp. z o.o .

Przebieg trasy: Start/Meta będzie znajdować się na ulicy Jana III Sobieskiego przed rondem na wysokości Rezydencji Starty Spichlerz. Trasa będzie posiadała jedną dużą pętlę 5 kilometrową. Po starcie zawodnicy podążą w stronę ulicy Jana III Sobieskiego, w prawo skręt w ulicę 1 Maja i będą biegli do ronda gdzie skręcą w lewo na ulicę Marii Skłodowskiej-Curie, potem skręcą w lewo w ulicę Franciszka Smolki, po czym ponownie w biegną na ulice Jana III Sobieskiego i pobiegną w stronę ronda Jana III Sobieskiego gdzie na rondzie skręcą na bieg po bulwarze, po drodze będzie kontrolny pomiar czasu zawodników po odcinku 2.5 km (Start/Meta). Potem 1.5 km zawodnicy pobiegną bulwarem w koło jeziora Mały Jeziorak, po czym wbiegną na ulicę Adama Mickiewicza , skręcą w lewo na ulicy Jana III 

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
26.05.2018, 22:00
place
Limit czasowy
1h
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.03.2018 21.05.2018 40 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - ATTIQ
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.