Plakat biegu arrow_back

III IPB Nocny Bieg na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko

Adres biura zawodów
Iława, warmińsko-mazurskie, Polska
place
Data rozpoczęcia
26.05.2018
event
Cena
Od 40
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

III IPB Nocny Bieg na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko

Opis

Będzie to druga edycja biegu zorganizowana dzięki sponsorowi tytularnemu IPB Sp. z o.o .

Przebieg trasy: Start/Meta będzie znajdować się na ulicy Jana III Sobieskiego przed rondem na wysokości Rezydencji Starty Spichlerz. Trasa będzie posiadała jedną dużą pętlę 5 kilometrową. Po starcie zawodnicy podążą w stronę ulicy Jana III Sobieskiego, w prawo skręt w ulicę 1 Maja i będą biegli do ronda gdzie skręcą w lewo na ulicę Marii Skłodowskiej-Curie, potem skręcą w lewo w ulicę Franciszka Smolki, po czym ponownie w biegną na ulice Jana III Sobieskiego i pobiegną w stronę ronda Jana III Sobieskiego gdzie na rondzie skręcą na bieg po bulwarze, po drodze będzie kontrolny pomiar czasu zawodników po odcinku 2.5 km (Start/Meta). Potem 1.5 km zawodnicy pobiegną bulwarem w koło jeziora Mały Jeziorak, po czym wbiegną na ulicę Adama Mickiewicza , skręcą w lewo na ulicy Jana III 

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
26.05.2018, 22:00
place
Limit czasowy
1h
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.03.2018, 00:00 21.05.2018, 00:00 40 zł info_outline

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.

Nasz portal powstał w celu ułatwienia wyszukiwania wydarzeń biegowych oraz ich promowania. Chcemy ułatwić kontakt na linii organizator-biegacz, aby wszelkie zmiany istotnych informacji nie umknęły uwadze zainteresowanych osób.

Szybki kontakt
Pomoc i kontakt
pomoc@ebiegi.pl
Współpraca i marketing
marketing@ebiegi.pl

© Copyright ebiegi.pl

Realizacja: RekinySukcesu.pl

Ebiegi.pl korzystają z pożywnych ciasteczek. Dowiedz się więcej!