Plakat biegu arrow_back

IV Wrocławski Bieg Akademicki

Adres biura zawodów
Grabiszyńska 333, Wrocław, Polska
place
Data rozpoczęcia
13.05.2018
event
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

IV Wrocławski Bieg Akademicki

Email: monika.fijal@biegakademicki.pl

Tel: 517509566

Opis

Jesteśmy grupą studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, którzy jarają się sportem (szczególnie bieganiem), chcą rozwijać swoją pasję oraz chcą jednocześnie zrobić coś dobrego dla społeczeństwa. Bieg skierowany jest nie tylko do studentów, ale też do każdego chętnego biegacza. Inicjatywa powstała, ponieważ chcemy aktywizować środowisko studenckie, szczególnie w tym ciężkim okresie juwenaliowym. Zebrane pieniądze przeznaczamy na cele charytatywne.

W 2017 roku (trzeciej edycji) na starcie pojawiło się ponad 800 osób, a Park Grabiszyński zamienił się w festiwal dla osób pragnących ruchu. Czwarta edycja podniesie poprzeczkę jeszcze wyżej!

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
13.05.2018, 11:00
place
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Data i godzina startu
13.05.2018, 12:30
place
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Biegam bo kocham ten stan
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.