Plakat biegu arrow_back

IX Bieg Chopinowski

Adres biura zawodów
Łubianka, Polska
place
Data rozpoczęcia
18.03.2018
event
Cena
Od 10
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

IX Bieg Chopinowski

Email: ck@lubianka.pl

Tel: 530045535

Opis

III edycja biegów z cyklu Łubianka Grand Prix Cross 2018

adres: Gminny Park Kultury w Łubiance, ul. Sportowa 10, 87-152 Łubianka


Udział w zawodach może wziąć każdy pełnoletni zawodnik, który: zgłosi się do biegu poprzez formularz zgłoszeniowy, uiści opłatę startową oraz podpisze własnoręcznie oświadczenie o starcie w biegu na własną odpowiedzialność. Osoby w wieku 16-18 lat (które w dniu biegu nie osiągnęły jeszcze pełnoletniości) zobowiązane są do posiadania pozwolenia na udział rodziców zawodach od rodziców lub prawnych opiekunów, z ich podpisem i nr PESEL. Warunkiem dopuszczenia ich do startu jest obecność rodzica lub opiekuna wraz z dowodem osobistym w momencie weryfikacji zawodnika w biurze zawodów.

Uczestnicy ponadto wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb wewnętrznych organizatora oraz na wykorzystanie ich wizerunku w celu promocji cyklu Łubianka Grand Prix Cross oraz dokumentowania zawodów.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
18.03.2018, 11:00
place
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.01.2018 14.03.2018 10 zł info_outline
14.03.2018 18.03.2018 15 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Damian Trenuje
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.