Plakat biegu arrow_back

IX KWIDZYŃSKI BIEG PAPIERNIKA

Adres biura zawodów
Sportowa 6, Kwidzyn, Polska
place
Data rozpoczęcia
26.05.2018
event
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

IX KWIDZYŃSKI BIEG PAPIERNIKA

Email: krzysztof.fryckowski@ipaper.com

Tel: 607 080 915

Opis

Już 26 maja 2018 r. po raz dziewiąty wystartuje Kwidzyński Bieg Papiernika! To niezwykłe wydarzenie sportowe co roku zrzesza miłośników sportu z Polski i zagranicy. Mamy nadzieję, że IX edycja Biegu powtórzy ubiegłoroczny sukces i po raz kolejny tysiące biegaczy i biegaczek pokonają 10 km trasę jednego z najlepszych i najwyżej ocenianych biegów ulicznych w Polsce, organizowanego przez International Paper w Kwidzynie.

Kwidzyński Bieg Papiernika to impreza nie tylko dla biegaczy! Zabierzcie ze sobą znajomych i rodzinę i bądźcie tam razem z nami, bo tego dnia Stadion Miejski w Kwidzynie będzie pełen różnorodnych atrakcji dla wszystkich - koncerty, strefy zabawy dla dzieci i wiele więcej! Takiego wydarzenia nie można przegapić!

Zapisy na bieg zakończone.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
26.05.2018, 11:15
place
Limit czasowy
2 godziny
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - ATTIQ
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.