Plakat biegu arrow_back

KASZUBSKIE GRAND PRIX MAŁEGO TRÓJMIASTA

Adres biura zawodów
Olimpijska 2, Gdynia, Polska
place
Data rozpoczęcia
14.10.2018
event
Cena
Od 35
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

KASZUBSKIE GRAND PRIX MAŁEGO TRÓJMIASTA

Email: biuro@gp3miasta.pl

Tel: 58 688 88 51

Opis

14.10 rozpoczynamy Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta!

 

Na pierwszy ogień idzie gmina Wejherowo, gdzie przygotowana została pięciokilometrowa trasa po lasach Bolszewa. Starty odbędą się zarówno w biegu przełajowym, jak i nordic walking. Na mecie każdy z zawodników otrzyma medal nawiązujący do kaszubskich kwiecistych wzorów, będą przekąski, punkty nawadniania, a potem pełna wideo i fotorelacja z wydarzenia.

 

Pomysł Kaszubskiego Grand Prix zrodził się już jakiś czas temu przy okazji organizacji przez The North Event Grand Prix Trójmiasta. Okazało się, że jest spore zapotrzebowanie na jesienny cykl imprez właśnie w tym rejonie, stąd w tym roku podjęto współpracę z Gminą Wejherowo, MOSiRem Rumia i MOSiRem Reda i powstał zupełnie nowy cykl, który rozpoczyna się 14 października w Bolszewie.

 

Idea jest prosta i przyjazna, chodzi o to, by popularyzować aktywność na świeżym powietrzu w jak najmniej skomplikowanej formie – stąd biegi i nordic walking. Organizatorzy stawiają na rekreację i dobrą zabawę, ale nie zapominają też o rywalizacji – przygotowano serię kategorii wiekowych w obu dyscyplinach, rozkładających się mniej więcej, co 10 lat, dzięki czemu każdy może powalczyć ze swoimi rówieśnikami i ma sporą szansę na podium.

 

Zapisy ruszyły już z początkiem września, a liczba uczestników z dnia na dzień szybko rośnie: https://elektronicznezapisy.pl/event/3048.html

 

Co ciekawe, oprócz startów głównych, odbędzie się również niesamowity Bieg w Szpilkach, dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił na 100 metrów na minimum pięciocentymetrowych obcasach! Start jest tu darmowy! Szczegóły i regulamin na facebooku Kaszubskiego Grand Prix: https://www.facebook.com/KaszubskieGP

 

Kolejne starty to Rumia 3 listopada (XXXIV Bieg Pokoju) i Reda 9 grudnia (Uliczny Bieg Mikołajkowy). Zapraszamy do zapisów na cały cykl.

 

Więcej informacji: www.kaszubskiegp.pl

 

Data i miejsce: 14.10.2018, ul. Jagodowa, Bolszewo

 

Program minutowy:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:30 – zamknięcie biura zawodów nordic walking

10:00 – start nordic walking 5 km

10:30 – zamknięcie biura zawodów na bieg

11:00 – start biegu 5 km

ok. 12:00 – dekoracja i zakończenie imprezy

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
14.10.2018, 00:00
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.10.2018 11.10.2018 35 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.