Plakat biegu arrow_back

Król Parku

Adres biura zawodów
Mosina, Polska
place
Data rozpoczęcia
28.04.2018
event
Cena
Od 90
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

Król Parku

Email: osir@mosina.pl

Tel: 618132903

Opis

Jubileusz perły Wielkopolski zobowiązuje. Na początku listopada 2016 roku z inicjatywy Dyrektora WPN, Burmistrza Gminy Mosina, Pracowników OSiR w Mosinie oraz sympatyków biegania zrodził się pomysł uświetnienia obchodów 60-lecia Wielkopolskiego Parku Narodowego. Decyzja mogła być tylko jedna – ,,60 KILOMETRÓW NA 60 LECIE PARKU”. Kilkutygodniowe konsultacje zaowocowały powstaniem imprezy sportowej jakiej jeszcze nie było. ,,KRÓL PARKU” – to hasło przewodnie. 22 kwietnia 2017 to dzień , w którym Wielkopolski Park Narodowy zainauguruje obchody jubileuszu 60 – lecia. Sympatycy biegania w kontakcie z przyrodą będą mogli zmierzyć się z 60 kilometrową trasą, a dla zawodników, którzy planują pokonać półmaraton będzie czekała trasa o długości 21km. Ale to jeszcze nie koniec. Dla osób, które preferują inną formę rywalizacji organizatorzy przygotowali 10 km trasę Nordic Walking. Z pewnością niezapomnianych wrażeń dostarczy miejsce startu i mety. Zaplanowano je bezpośrednio przed siedzibą WPN w Jeziorach oraz Muzeum Przyrodniczym. To będzie także niezapomniany rodzinny piknik sportowy z widokiem na Jezioro Górecki. W pełni wiosny WPN przybiera wyjątkowe barwy. Już dzisiaj rozpoczynamy zapisy. Jeśli chcesz zostać ,,Królem Parku” nie może Ciebie zabraknąć. Jeśli chciałeś zwiedzić cały obszar Wielkopolskiego Parku Narodowego to masz niepowtarzalną okazję. Organizatorzy przygotowali trasę trudną ale niezwykle malowniczą. Kto pierwszy raz zawitał do WPN z pewnością wróci tu po raz drugi. Profesor Adam Wodziczko jeden z propagatorów powstania WPN z pewnością był by dumny bo to miejsce dzisiaj nie tylko chroni przyrodę ale także stwarza niesamowite warunki dla aktywności ruchowej.

Pokonaj swoje słabości i bądź z nami 22 kwietnia 2017r. w sercu Wielkopolski!!!

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
28.04.2018, 08:30
place
Limit czasowy
8,5 godziny
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena
05.03.2018 24.03.2018 120 zł

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Data i godzina startu
28.04.2018, 10:30
place
Limit czasowy
3,5 godziny
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena
05.03.2018 24.03.2018 90 zł

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Numery startowe - druk - STARTOWE.eu
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.