Plakat biegu arrow_back

Leśna Piątka #2

Adres biura zawodów
Słupska, Koszalin, Polska
place
Data rozpoczęcia
10.05.2018
event
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

Leśna Piątka #2

Email: sfx@onet.pl

Tel: 696137257

Opis

W Koszalinie od 2014 roku, po przeprowadzonych próbach w 2013 roku, istnieje oficjalny cykl biegów odbywających się letnią porą. Biegów, które są naprawdę fajne. Biegów, których nie pożałujecie i na które będziecie wielokrotnie wracać.

Trasa biegu, dzięki współpracy z Nadleśnictwem Karnieszewice, została na stałe oznaczona kilometrowymi tabliczkami. Umożliwiają one łatwiejsze orientowanie się w jej przebiegu również poza oficjalnie przeprowadzanymi biegami. Mimo że pagórkowata, jest zawsze ta sama - daje Wam to możliwość bezpośredniego porównywania kolejnych biegów, a więc i śledzenia swoich własnych postępów.

Klasyfikacja prowadzona jest zarówno w poszczególnych edycjach, jak i w łącznej punktacji związanej ze wszyskimi biegami w sezonie. Wszelkie reguły i informacje prezentowane są w regulaminie. Opisana jest też trasa biegu wraz z jej prezentacją filmową.

W biegach uczestniczyć mogą wszyscy. Zapraszamy całe rodziny wraz z dziećmi. Nie przewidujemy specjalnych limitów czasowych na pokonanie planowanego dystansu. Można go pokonać również idąc!

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
10.05.2018, 19:00
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.

Nasz portal powstał w celu ułatwienia wyszukiwania wydarzeń biegowych oraz ich promowania. Chcemy ułatwić kontakt na linii organizator-biegacz, aby wszelkie zmiany istotnych informacji nie umknęły uwadze zainteresowanych osób.

Szybki kontakt
Pomoc i kontakt
pomoc@ebiegi.pl
Współpraca i marketing
marketing@ebiegi.pl

© Copyright ebiegi.pl

Realizacja: RekinySukcesu.pl

Ebiegi.pl korzystają z pożywnych ciasteczek. Dowiedz się więcej!