Plakat biegu arrow_back

Leśna Piątka #4

Adres biura zawodów
Słupska, Koszalin, Polska
place
Data rozpoczęcia
13.09.2018
event
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

Leśna Piątka #4

Email: sfx@onet.pl

Tel: 696137257

Opis

W Koszalinie od 2014 roku, po przeprowadzonych próbach w 2013 roku, istnieje oficjalny cykl biegów odbywających się letnią porą. Biegów, które są naprawdę fajne. Biegów, których nie pożałujecie i na które będziecie wielokrotnie wracać.

Trasa biegu, dzięki współpracy z Nadleśnictwem Karnieszewice, została na stałe oznaczona kilometrowymi tabliczkami. Umożliwiają one łatwiejsze orientowanie się w jej przebiegu również poza oficjalnie przeprowadzanymi biegami. Mimo że pagórkowata, jest zawsze ta sama - daje Wam to możliwość bezpośredniego porównywania kolejnych biegów, a więc i śledzenia swoich własnych postępów.

Klasyfikacja prowadzona jest zarówno w poszczególnych edycjach, jak i w łącznej punktacji związanej ze wszyskimi biegami w sezonie. Wszelkie reguły i informacje prezentowane są w regulaminie. Opisana jest też trasa biegu wraz z jej prezentacją filmową.

W biegach uczestniczyć mogą wszyscy. Zapraszamy całe rodziny wraz z dziećmi. Nie przewidujemy specjalnych limitów czasowych na pokonanie planowanego dystansu. Można go pokonać również idąc!

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
13.09.2018, 18:30
place
Limit czasowy
-
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.03.2018 13.09.2018 0 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Damian Trenuje
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.