Plakat biegu arrow_back

Piątka z Kucharem

Adres biura zawodów
Wybrzeże Gdyńskie 4, Warszawa, Polska
place
Data rozpoczęcia
13.06.2018
event
Cena
Od 35
local_offer
Kontakt z organizatorem

Piątka z Kucharem

Email: biuro@biegstulecia.pl

Tel: 601363502

Opis

Można wziąć udział zarówno w całym cyklu, jak i w wybranych biegach. Ze względów logistycznych (obiekt PKOl nie jest przystosowany do imprez sportowych) liczba uczestników w każdym biegu ograniczona została do 100, co też odnosi się do 100-lecia niepodległości. W zawodach uczestniczyć mogą osoby, które ukończyły 18 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą mieć zgodę rodziców. Biuro zawodów obsługuje uczestników w dniu biegu od godziny 18 w Centrum Olimpijskim. Tam również jest możliwość przebrania się, pozostawienia rzeczy w szatni, natomiast w klubie fitness na trzecim piętrze - skorzystania z pryszniców. JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ i ZAPŁACIĆ Rejestracja odbywa się przez system DATASPORT, głównego partnera projektu 100-lecia w obsłudze zawodów. Można zarejestrować się od razu na więcej niż jeden bieg cyklu.  

Piątka z Kucharem najwszechstronniejszym w historii sportowcem, kojarzonym najbardziej z piłką nożną (nawiązanie do rozpoczynających się w Rosji mistrzostw świata)  

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
13.06.2018, 19:18
place
Limit czasowy
-
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.03.2018, 00:00 13.06.2018, 19:00 35 zł info_outline

Map Data
Map data ©2018 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google, Inst. Geogr. Nacional, Mapa GISrael, ORION-ME

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.

Nasz portal powstał w celu ułatwienia wyszukiwania wydarzeń biegowych oraz ich promowania. Chcemy ułatwić kontakt na linii organizator-biegacz, aby wszelkie zmiany istotnych informacji nie umknęły uwadze zainteresowanych osób.

Szybki kontakt
Pomoc i kontakt
pomoc@ebiegi.pl
Współpraca i marketing
marketing@ebiegi.pl

© Copyright ebiegi.pl

Realizacja: RekinySukcesu.pl

Ebiegi.pl korzystają z pożywnych ciasteczek. Dowiedz się więcej!
Map data ©2018 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google, Inst. Geogr. Nacional, Mapa GISrael, ORION-ME