Plakat biegu arrow_back

Piątka z Kucharem

Adres biura zawodów
Wybrzeże Gdyńskie 4, Warszawa, Polska
place
Data rozpoczęcia
13.06.2018
event
Cena
Od 35
local_offer
Kontakt z organizatorem

Piątka z Kucharem

Email: biuro@biegstulecia.pl

Tel: 601363502

Opis

Można wziąć udział zarówno w całym cyklu, jak i w wybranych biegach. Ze względów logistycznych (obiekt PKOl nie jest przystosowany do imprez sportowych) liczba uczestników w każdym biegu ograniczona została do 100, co też odnosi się do 100-lecia niepodległości. W zawodach uczestniczyć mogą osoby, które ukończyły 18 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą mieć zgodę rodziców. Biuro zawodów obsługuje uczestników w dniu biegu od godziny 18 w Centrum Olimpijskim. Tam również jest możliwość przebrania się, pozostawienia rzeczy w szatni, natomiast w klubie fitness na trzecim piętrze - skorzystania z pryszniców. JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ i ZAPŁACIĆ Rejestracja odbywa się przez system DATASPORT, głównego partnera projektu 100-lecia w obsłudze zawodów. Można zarejestrować się od razu na więcej niż jeden bieg cyklu.  

Piątka z Kucharem najwszechstronniejszym w historii sportowcem, kojarzonym najbardziej z piłką nożną (nawiązanie do rozpoczynających się w Rosji mistrzostw świata)  

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
13.06.2018, 19:18
place
Limit czasowy
-
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.03.2018 13.06.2018 35 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - ATTIQ
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.