Plakat biegu arrow_back

POLAND BUSINESS RUN - Łódź

Adres biura zawodów
Łódź, Polska
place
Data rozpoczęcia
02.09.2018
event
Cena
Od 378
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

POLAND BUSINESS RUN - Łódź

Email: biuro@polandbusinessrun.pl

Opis

Fundacja Poland Business Run powstała w 2016r. Tworzą ją ludzie, dla których pomaganie jest pasją. Bariery zmieniają się w wyzwania, a rzeczy niemożliwe nie istnieją. Na czele Fundacji i zespołu stoi niezwykle charyzmatyczna – Agnieszka Pleti, która na działaniu organizacji pozarządowych zna się jak nikt inny.

Poland Business Run to charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety. Jest częścią Poland Business Run – ogólnopolskiej imprezy, która tego samego dnia, wystartuje jednocześnie w 9 miastach Polski.

Umiejscowienie Biura Zawodów oraz godziny otwarcia podane zostaną w osobnym komunikacie na stronie internetowej zawodów. W przypadku braku odbioru pakietu startowego przez drużynę, nie zostanie ona dopuszczona do uczestnictwa w biegu, bez zwrotu wniesionej opłaty startowej. 

Każda zgłoszona drużyna musi liczyć 5 zawodników.Szczegółowe trasy Poland Business Run w poszczególnych miastach zostaną podane do wiadomości biegaczy najpóźniej na dwa tygodnie przed biegiem.

Sztafeta musi składać się z pięciu osób, które najpóźniej w dniu biegu ukończyły 18 rok życia, dowolnej płci.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
02.09.2018, 10:30
place
Limit czasowy
3 godziny
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.05.2018 02.09.2018 378 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Numery startowe - druk - STARTOWE.eu
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.