Plakat biegu arrow_back

PÓŁMARATON PRASKI

Adres biura zawodów
Myśliwiecka 9, Warszawa, Polska
place
Data rozpoczęcia
01.09.2018
event
Cena
Od 99
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

PÓŁMARATON PRASKI

Email: biuro@polmaratonpraski.pl

Tel: 885 155 177

Opis

Warszawa o zachodzie słońca, rześki letni wieczór, obniżająca się temperatura i szybka trasa, czyli warunki idealne do biegu!

Płaska trasa, wytyczona tak, by sprzyjać dobrym wynikom, to już tradycja Półmaratonu Praskiego. Po niezwykle pozytywnych ubiegłorocznych komentarzach i wzorem wielkich światowych imprez w tym roku nie zmieniamy jej przebiegu. Trasa będzie dokładnie taka jak w edycji 2017. Dzięki temu dajemy Ci szansę nie tylko na życiówkę, ale również możliwość sprawdzenia swojego progresu. Po rywalizacji w poprzedniej edycji teraz dostaniesz odpowiedź na pytanie, jak znajomość trasy wpływa na wynik i jakie znaczenie w bieganiu ma doświadczenie.

Start Wieczornego 5. Półmaratonu Praskiego będzie usytuowany na oświetlonych błoniach PGE Narodowego, skąd wbiegniemy w ul. Grochowską. Na rondzie Wiatraczna skręcimy w al. Waszyngtona, następnie pobiegniemy klimatyczną Saską Kępą (ul. Francuską i Zwycięzców), po czym ulicami Saską i Egipską udamy się na Gocław. Przebiegniemy m.in. obok jeziora Balaton, po czym ul. gen. Fieldorfa wbiegniemy na Wał Miedzeszyński. Po nawrotce na wysokości ul. Kadetów pobiegniemy szeroką i płaską prostą do Wybrzeża Szczecińskiego. Ostatnie kilometry to ponownie wyjątkowe klimaty warszawskiej Pragi, m.in. ul. Zamoyskiego. Meta oraz miasteczko biegowe ponownie będą zlokalizowane na błoniach PGE Narodowego.

Startujemy 1 września o godz. 20:30!

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
01.09.2018, 20:30
place
Limit czasowy
3 godziny
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.03.2018 17.08.2018 99 zł info_outline
01.03.2018 17.08.2018 119 zł info_outline
01.03.2018 17.08.2018 129 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Ultimasport
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.