Plakat biegu arrow_back

Rage run

Adres biura zawodów
Nowe Łąkie 81, Łąkie, Polska
place
Data rozpoczęcia
05.08.2018
event
Cena
Od 129
local_offer
Strona WWW
public

Opis

Rage Run to ekstremalny bieg survivalowy z przeszkodami, mający charakter imprezy masowej. Na ponad 6 kilometrowej trasie rozłożone będą sztuczne przeszkody w formie ścian, zasieków, lin i opon. Zróżnicowany teren oferuje dużo przeszkód naturalnych, takich jak błoto, woda oraz poprzewracane konary na podbiegach. Nie brakować też będzie małpiego gaju oraz różnych innych wymagających przeszkód z użyciem wody oraz ognia. Rage Run to wyzwanie pozwalające sprawdzić swoje możliwości fizyczne jak i wytrzymałość psychiczną. Nie jest jednak przeznaczony tylko dla sportowców. Sprawdzić się może każdy, trzeba tylko wystarczająco dobrze się przygotować. W tym celu wprowadziliśmy cykl treningów przygotowujących. Więcej na ich temat można dowiedzieć się z naszego fanpage na facebooku.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
05.08.2018, 10:00
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.04.2018 30.04.2018 129 zł info_outline
01.05.2018 03.08.2018 139 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - ATTIQ
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.