Plakat biegu arrow_back

Raptor Run

Adres biura zawodów
Bałtów, Polska
place
Data rozpoczęcia
09.06.2018
event
Cena
Od 135
local_offer
Strona WWW
public

Opis

Pozostałe biegi z przeszkodami to zaledwie rozgrzewka przed Raptor Run!

Ekstremalne biegi z przeszkodami to wydarzenia, które na stałe wpisały się w ofertę Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Do tej pory biegi organizowane były pod inną nazwą , jednak ze względu na chęć uczynienia ich jeszcze bardziej ekstremalnymi, tegoroczna edycja i wszystkie następne odbywać się będą pod nazwą Raptor Run. Uczestnicy biegu po raz kolejny będą mieli okazję zmagać się na zróżnicowanych i malowniczych terenach Bałtowa. Gościnność oraz urok tego miejsca przyciągają z każdym rokiem coraz więcej zawodników chętnych do skorzystania z bogatej infrastruktury turystycznej. Teren Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego doskonale pasuje do formuły Raptor Run, który dzięki temu ma szansę stać się najbardziej ekstremalnym biegiem z przeszkodami w Polsce. Liczne atrakcje na terenie kompleksu są idealnym zwieńczeniem weekendu pełnego sportowych emocji i adrenaliny.

Doświadczenia zebrane w poprzednich latach jako współorganizator oraz rosnąca popularność biegów tego typu skłoniła nas do przemyśleń i zmian. Zdecydowaliśmy, że chcemy tworzyć nową markę najbardziej ekstremalnych biegów na torze, którego przeszkody są bardziej wymagające, niż te znane z innych imprez.

Do tej pory potencjał terenowy oraz turystyczny Bałtowa wykorzystany był w niecałych 50%. Doszliśmy do wniosku, że czas najwyższy to zmienić!

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
09.06.2018, 08:00
place
Limit czasowy
-
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.01.2018 11.04.2018 135 zł info_outline
12.04.2018 11.05.2018 175 zł
12.05.2018 03.06.2018 200 zł
04.06.2018 08.06.2018 235 zł

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Ultimasport
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.