Plakat biegu arrow_back

Suwalska ćwiartka

Adres biura zawodów
Teofila Noniewicza 71, Suwałki, Polska
place
Data rozpoczęcia
02.06.2018
event
Cena
Od 35
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

Suwalska ćwiartka

Email: biegi@osir.suwalki.pl

Tel: 87 566 32 81

Opis

Suwalska ćwiartka, czyli jedyny taki bieg rozgrywany w warunkach wieczornych na dystansie ćwierć maratonu i z prawdopodobnie najlepszym finiszem w Polsce. Czy kiedykolwiek braliście udział w biegu, w którym ostatnie metry pokonujecie w prawdziwie hollywoodzkim stylu?

Czerwony dywan, świetlne iluminacje, błysk fleszy i brawa publiczności. Tak właśnie wygląda finisz głównego biegu RESO Suwałki 10,5 – Miejskiego Święta Biegania. Uczestnicy poprzednich edycji zgodnie przyznają, że ten bieg ma „klimat nie do podrobienia”.

I chociażby z tego powodu trzeba pobiec w Suwałkach. Jednak tak naprawdę powodów, dla których warto przyjechać na „polski biegun zimna” i wziąć udział w biegu jest znacznie więcej.

Jednym z nich jest Suwalszczyzna, miejsce niezwykłe. Polodowcowy krajobraz z licznymi jeziorami rozdzielonymi pagórkami i lasami sprawia, iż o Suwalszczyźnie mówi się „kraina piękna jak baśń”. Dlaczego? Bo każdy widok to gotowa pocztówka.

Organizując nasz bieg w długi czerwcowy weekend dajemy Wam możliwość delektowania się tymi pięknymi widokami i niezwykłą magią otaczającej Suwałki przyrody. Kuszą też regionalne specjały takie jak słynne sękacze, mrowiska i kartacze. Znajdziecie je z pewnością w pobiegowym bufecie.

Jednak głównym powodem dla którego warto wziąć udział w biegu, to fakt, iż odbywa się on w Pogodnych Suwałkach, w miejscu z niezwykle pozytywną energią, w której zawsze panuje pogoda ducha a z życzliwością mieszkańców można spotkać się w każdym zakątku miasta. Doświadczył tego każdy, kto odwiedził nasze strony.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
02.06.2018, 21:30
place
Limit czasowy
1 godzina 30 minut
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
12.03.2018 13.05.2018 35 zł info_outline
14.05.2018 25.05.2018 45 zł info_outline
29.05.2018 30.05.2018 60 zł info_outline
02.06.2018 02.06.2018 60 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Damian Trenuje
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.