Plakat biegu arrow_back

Tatra Fest Bieg

Adres biura zawodów
Zakopane, Polska
place
Data rozpoczęcia
18.08.2018
event
Cena
Od 290
local_offer
Strona WWW
public

Opis

W dniu 18 sierpnia 2018 r. odbędzie się indywidualny bieg górski dla osób pełnoletnich, rozgrywany na wyznaczonej trasie na dystansie zbliżonym do ok. 60,90 km i z łącznym przewyższeniem ok. 4130 m. Trasa zawodów prowadzi kamienistymi szlakami górskimi, leśnymi ścieżkami oraz w niewielkiej części po asfalcie - ulicami miasta Zakopane. Pierwsza – najdłuższa część zawodów poprowadzi przez teren Tatrzańskiego Parku Narodowego, a ostatnia przebiegać będzie Ścieżką pod Reglami, aby zakończyć się w centrum miasta Zakopane. W przypadku niekorzystnych prognoz meteorologicznych organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany trasy lub przeniesienia dnia startu Tatra Fest Biegu z soboty na niedzielę oraz, w przypadku bardzo złych prognoz, zmiany terminu zawodów.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
18.08.2018, 07:00
place
Limit czasowy
12 godzin
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
15.01.2018 15.04.2018 290 zł info_outline
16.04.2018 17.08.2018 320 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Numery startowe - druk - STARTOWE.eu
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.