Plakat biegu arrow_back

V Bieg Dożynkowy

Adres biura zawodów
Warszowice, Polska
place
Data rozpoczęcia
16.09.2018
event
Cena
Od 7
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

V Bieg Dożynkowy

Email: ck@lubianka.pl

Tel: 530045535

Opis

Najważniejszym celem Łubianka Grand Prix Cross, której organizatorem jest Centrum Kultury w Łubiance, przy współpracy z KM Truchcik Łubianka, jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu oraz rekreacji ruchowej jako jednego z elementów zdrowego trybu życia. To także doskonała okazja do zwrócenia uwagi na tematykę biegową na terenie Gminy Łubianka i województwa kujawsko-pomorskiego, stworzenie możliwości współzawodnictwa przełajowego na trasach o zróżnicowanym stopniu trudności, promocja atrakcyjnych terenów Gminy Łubianka oraz integracja środowiska biegaczy i ich rodzin.

Cykl Łubianka Grand Prix Cross składa się dwunastu biegów (jeden w każdym miesiącu), rozgrywanych w Łubiance, Zamku Bierzgłowskim, Pigży i w Warszewicach. Dystanse i rodzaj trasy są zróżnicowane, tak by każdy znalazł coś dla siebie. W tym zestawie wyróżniają się zwłaszcza dwie imprezy:

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
16.09.2018, 11:00
place
Limit czasowy
-
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena
01.03.2018, 00:00 16.09.2018, 00:00 7 zł

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.

Nasz portal powstał w celu ułatwienia wyszukiwania wydarzeń biegowych oraz ich promowania. Chcemy ułatwić kontakt na linii organizator-biegacz, aby wszelkie zmiany istotnych informacji nie umknęły uwadze zainteresowanych osób.

Szybki kontakt
Pomoc i kontakt
pomoc@ebiegi.pl
Współpraca i marketing
marketing@ebiegi.pl

© Copyright ebiegi.pl

Realizacja: RekinySukcesu.pl

Ebiegi.pl korzystają z pożywnych ciasteczek. Dowiedz się więcej!