Plakat biegu arrow_back

V Bieg Dożynkowy

Adres biura zawodów
Warszowice, Polska
place
Data rozpoczęcia
16.09.2018
event
Cena
Od 7
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

V Bieg Dożynkowy

Email: ck@lubianka.pl

Tel: 530045535

Opis

Najważniejszym celem Łubianka Grand Prix Cross, której organizatorem jest Centrum Kultury w Łubiance, przy współpracy z KM Truchcik Łubianka, jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu oraz rekreacji ruchowej jako jednego z elementów zdrowego trybu życia. To także doskonała okazja do zwrócenia uwagi na tematykę biegową na terenie Gminy Łubianka i województwa kujawsko-pomorskiego, stworzenie możliwości współzawodnictwa przełajowego na trasach o zróżnicowanym stopniu trudności, promocja atrakcyjnych terenów Gminy Łubianka oraz integracja środowiska biegaczy i ich rodzin.

Cykl Łubianka Grand Prix Cross składa się dwunastu biegów (jeden w każdym miesiącu), rozgrywanych w Łubiance, Zamku Bierzgłowskim, Pigży i w Warszewicach. Dystanse i rodzaj trasy są zróżnicowane, tak by każdy znalazł coś dla siebie. W tym zestawie wyróżniają się zwłaszcza dwie imprezy:

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
16.09.2018, 11:00
place
Limit czasowy
-
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena
01.03.2018 16.09.2018 7 zł

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Ultimasport
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.