Plakat biegu arrow_back

V BIEG SZERSZENIA – Nocny Bieg Świętojański

Adres biura zawodów
Brzozowa 4, Oleśnica, Polska
place
Data rozpoczęcia
23.06.2018
event
Cena
Od 50
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

V BIEG SZERSZENIA – Nocny Bieg Świętojański

Email: kontakt@szerszenolesnica.pl

Tel: 692 691 310

Opis

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na jubileuszowy 5. BIEG SZERSZENIA - Nocny Bieg Świętojański, który odbędzie się w dniu 23 czerwca 2018 roku w Oleśnicy na terenie Stawów Miejskich i wodociągów, biuro zawodów oraz start biegu będą usytuowane na Stadionie Miejskim przy ulicy Brzozowej 4 natomiast meta pozostaje tajemnicą i niespodzianką związaną z jubileuszem.

Z dumą informujemy, iż Ambasadorką Biegu Szerszenia w dalszym ciągu pozostaje znana lekkoatletka, olimpijka z Rio de Janeiro Iwona BERNARDELLI (LEWANDOWSKA), która zaprasza na bieg, natomiast Twarzą jubileuszowej edycji naszego biegu została Justyna ŚWIĘTY-ERSTEIC, reprezentantka Polski, między innymi brązowa medalistka mistrzostw świata w sztafecie 4 x 400 metrów, rekordzistka oraz halowa mistrzyni polski na dystansie 400m. Bieg rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 21.00. Każdy z uczestników biegu, który dokona opłaty startowej ma zapewniony wyjątkowy medal (po ukończeniu biegu), niespodziankę oraz otrzymuje wejściówkę na wspólną biesiadę przy grillu związaną z obrzędami Nocy Świętojańskiej a także z loterią fantową (jej miejsce zostanie podane minimum 30 dni przed imprezą). Osoby towarzyszące zawodnikom również mogą uczestniczyć w pobiegowej imprezie gdzie będzie do dyspozycji bogato wyposażony bufet z którego będzie można skorzystać bez ograniczeń. W ramach wydarzenia odbędzie się również rejestracja dawców szpiku prowadzona przez fundację DKMS oraz wiele innych.

Tradycyjnie w godzinach popołudniowych będą miały miejsce również zmagania dla najmłodszych czyli „Bieg Małego Szerszenia”.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
23.06.2018, 21:00
place
Limit czasowy
1 godzina 30 minut
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.04.2018 03.06.2018 60 zł info_outline
04.06.2018 23.06.2018 70 zł
01.04.2018 23.06.2018 50 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Damian Trenuje
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.