Plakat biegu arrow_back

V Biegu ku czci bł. Edwarda Grzymały

Adres biura zawodów
Mazowiecka 6, Sadowne, Polska
place
Data rozpoczęcia
08.07.2018
event
Cena
Od 20
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

V Biegu ku czci bł. Edwarda Grzymały

Tel: 695 597 275

Opis

8 lipca br. w Sadownem odbędzie się już piąta edycja Biegu ku czci. Bł. Edwarda Grzymały. W tym roku nowość – jednocześnie z biegiem I-szy Marsz Nordic Walking.

Firma Chiptiming, która będzie prowadzić elektroniczny pomiar czsu, rozpoczęła właśnie rejestrację do Biegu ku czci bł. E. Grzymały.

Przypomnimy tylko, że – jak w poprzednich edycjach Biegu – Organizatorami imprezy są: Klub Sportowy „Wicher” Sadowne, Urząd Gminy Sadowne, Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i Nadleśnictwo Łochów, a patronat medialny nad nią sprawuje Portal Info Sadowne.

Impreza sportowa odbędzie się 8 lipca 2018 roku w Sadownem - start o godz. 11.00. Start i meta usytuowane na polanie leśnej przy wiacie Koła Łowieckiego „św. Huberta” w Sadownem.

UWAGA! Rejestracja zawodników odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną na podanej wyżej stronie internetowej.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
08.07.2018, 11:00
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.04.2018 07.07.2018 20 zł
08.07.2018 08.07.2018 40 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.