Plakat biegu arrow_back

V Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Adres biura zawodów
Ostrów Wielkopolski, Polska
place
Data rozpoczęcia
18.03.2018
event
Cena
Od 60
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

V Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Email: ksicematteam@wp.pl

Tel: 664041881

Opis

Mamy zaszczyt już po raz piąty zaprosić na największy półmaraton w regionie. osiemnastego marca 2018r, o godzinie 13.00 z rynku w Ostrowie Wielkopolskim wystartuje V Ice Mat Półmaraton.


Mamy nadzieję, że podobnie jak w latach ubiegłych, frekwencja dopisze. Jest to nasz mały jubileusz i z tej okazji przygotujemy specjalny okolicznościowy medal. Tak samo jak w latach poprzednich zaproponujemy bogaty pakiet startowy. Szczegóły zawartości pakietów startowych ujawnimy w późniejszym terminie. Już od dzisiaj zapraszamy wszystkich do udziału w tej imprezie. Opłata startowa będzie zróżnicowana i zależna od kolejności zapisów i wpłat, pierwszych trzystu zapisanych i opłaconych uiści opłatę w wysokości 60zł, kolejnych trzystu 70zł, pozostali uczestnicy opłacą swój udział w zawodach w kwocie 80zł.


Trasę półmaratonu pozostaje bez zmian składająca się z trzech pętli, biegacze uważają ją za bardzo szybką, sprzyjającą biciu rekordów życiowych.


Nasz półmaraton może być świetnym przetarciem przed wiosennymi maratonami.

Wzorem poprzednich lat nasz V ostrowski Ice Mat Półmaraton odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego i jednocześnie bierze udział w cyklu Grand Prix Półmaratonów Wielkopolski.


Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów i udziału w biegu. Szczegóły zawartości pakietów startowych, jak i dalsze informacje o biegu - już wkrótce.


Organizatorzy


Informacje o dystansach

Data i godzina startu
18.03.2018, 13:00
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.01.2018, 00:00 27.03.2018, 00:00 60 zł info_outline

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.

Nasz portal powstał w celu ułatwienia wyszukiwania wydarzeń biegowych oraz ich promowania. Chcemy ułatwić kontakt na linii organizator-biegacz, aby wszelkie zmiany istotnych informacji nie umknęły uwadze zainteresowanych osób.

Szybki kontakt
Pomoc i kontakt
pomoc@ebiegi.pl
Współpraca i marketing
marketing@ebiegi.pl

© Copyright ebiegi.pl

Realizacja: RekinySukcesu.pl

Ebiegi.pl korzystają z pożywnych ciasteczek. Dowiedz się więcej!