Plakat biegu arrow_back

V Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Adres biura zawodów
Ostrów Wielkopolski, Polska
place
Data rozpoczęcia
18.03.2018
event
Cena
Od 60
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

V Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Email: ksicematteam@wp.pl

Tel: 664041881

Opis

Mamy zaszczyt już po raz piąty zaprosić na największy półmaraton w regionie. osiemnastego marca 2018r, o godzinie 13.00 z rynku w Ostrowie Wielkopolskim wystartuje V Ice Mat Półmaraton.


Mamy nadzieję, że podobnie jak w latach ubiegłych, frekwencja dopisze. Jest to nasz mały jubileusz i z tej okazji przygotujemy specjalny okolicznościowy medal. Tak samo jak w latach poprzednich zaproponujemy bogaty pakiet startowy. Szczegóły zawartości pakietów startowych ujawnimy w późniejszym terminie. Już od dzisiaj zapraszamy wszystkich do udziału w tej imprezie. Opłata startowa będzie zróżnicowana i zależna od kolejności zapisów i wpłat, pierwszych trzystu zapisanych i opłaconych uiści opłatę w wysokości 60zł, kolejnych trzystu 70zł, pozostali uczestnicy opłacą swój udział w zawodach w kwocie 80zł.


Trasę półmaratonu pozostaje bez zmian składająca się z trzech pętli, biegacze uważają ją za bardzo szybką, sprzyjającą biciu rekordów życiowych.


Nasz półmaraton może być świetnym przetarciem przed wiosennymi maratonami.

Wzorem poprzednich lat nasz V ostrowski Ice Mat Półmaraton odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego i jednocześnie bierze udział w cyklu Grand Prix Półmaratonów Wielkopolski.


Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów i udziału w biegu. Szczegóły zawartości pakietów startowych, jak i dalsze informacje o biegu - już wkrótce.


Organizatorzy


Informacje o dystansach

Data i godzina startu
18.03.2018, 13:00
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.01.2018 27.03.2018 60 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Biegam bo kocham ten stan
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.