Plakat biegu arrow_back

VI Bieg do Pustego Grobu

Adres biura zawodów
Marszałka Józefa Piłsudskiego 14, Nowa Sól, Polska
place
Data rozpoczęcia
02.04.2018
event
Cena
Od 80
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

VI Bieg do Pustego Grobu

Email: jaroslaw.chrosciel@gmail.com

Tel: 510560234

Opis

Kiedy już będziesz miał dosyć świątecznego lenistwa i obżarstwa w Poniedziałek Wielkanocny 2 kwietnia 2018 roku o godz. 15.00 zapraszamy do Nowej Soli. By śladami św. Piotra i św. Jana biec do Grobu.


Oni biegli z Wieczernika pewnie ok. 3 km do Grobu z ciekawości i niepewności. My pobiegniemy 10 km by osobiście upewnić się, że grób Jezusa jest pusty. Na trasie biegu kościoły naszego miasta: św. Antoniego, św. Barbary, św. Józefa, Wniebowzięcia NMP, św. Michała oraz cmentarz przy ul. Wandy.


Chcemy doświadczyć czegoś głębszego, chcemy odnaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania, chcemy się upewnić, że rzeczywiście Jezus Zmartwychwstał i żyje pośród nas!

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
02.04.2018, 15:00
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena
26.02.2018 30.03.2018 80 zł

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Biegam bo kocham ten stan
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.