Plakat biegu arrow_back

VIII Bieg Cichociemnych

Adres biura zawodów
Krusze, Polska
place
Data rozpoczęcia
26.05.2018
event
Cena
Od 35
local_offer
Kontakt z organizatorem

VIII Bieg Cichociemnych

Email: promocja@klembow.pl

Tel: 503343800

Opis

Celem zawodów jest przypomnienie historii organizacji Cichociemnych, czym się zajmowała, jakie miała cele i czym zasłynęła podczas II wojny światowej. Promocję regionu i gminy Klembów. Upowszechnienie biegów przełajowych jako doskonałej formy aktywnego spędzanie wolnego czasu. 

Trasa biegu jest bardzo zróżnicowana. Dystans wynosi około 10km i finisz znajduje się przy szkole im. Jana Pawła II w Kruszu. Większa cześć trasy jest poprowadzona przez las.

Start i metę planujemy przy szkole podstawowej im. Jana Pawła II w Kruszu. Większa część trasy będzie biegła przez las co jest bardzo przyjemne dla uczestników biegu. Ostatnim fragmentem będzie droga asfaltowa, która prowadzi do szkoły. Bieg odbędzie się przy ruchu częściowo ograniczonym, należy zachować szczególną ostrożność i przestrzegać zasad regulaminu bezpieczeństwa biegu oraz stosować się do zaleceń pracowników obsługi biegu i Policji. 

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
26.05.2018, 10:20
place
Limit czasowy
2 godziny
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
17.01.2018, 09:03 24.05.2018, 00:00 35 zł info_outline
Data i godzina startu
26.05.2018, 10:00
place
Limit czasowy
2 godziny i 30 minut
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
17.01.2018, 09:03 24.05.2018, 00:00 35 zł info_outline

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.

Nasz portal powstał w celu ułatwienia wyszukiwania wydarzeń biegowych oraz ich promowania. Chcemy ułatwić kontakt na linii organizator-biegacz, aby wszelkie zmiany istotnych informacji nie umknęły uwadze zainteresowanych osób.

Szybki kontakt
Pomoc i kontakt
pomoc@ebiegi.pl
Współpraca i marketing
marketing@ebiegi.pl

© Copyright ebiegi.pl

Realizacja: RekinySukcesu.pl

Ebiegi.pl korzystają z pożywnych ciasteczek. Dowiedz się więcej!